Wpis z mikrobloga

@bidzej: extra auto. Fajnie że ludzie w Polsce zaczynają się bawić motoryzacją i kupować auta dające radość a nie tylko będące narzędziem (lub ewentualnie pokazem majątku)
  • Odpowiedz
Fajnie że ludzie w Polsce zaczynają się bawić motoryzacją i kupować auta dające radość a nie tylko będące narzędziem (lub ewentualnie pokazem majątku)


@MichasQGP: czyt. kupują akurat takie samochody jak mi się podobają, bo ja sam jeżdżę dupowozem który ma być ekonomiczny xD
  • Odpowiedz
Swoją drogą długo hejtowałem te nadwozia w 350 i 370, ostatnio dopiero przekonałem się do nich


@TymRazemNieBedeBordo: same here. 350Z w ogóle mi się nie widziały jak były nowe, ale jak na nie teraz patrzę to mają coś w sobie, szczególnie polifty z garbem na masce.
  • Odpowiedz
@MichasQGP: czyt. kupują akurat takie samochody jak mi się podobają, bo ja sam jeżdżę dupowozem który ma być ekonomiczny xD


@g0dl1ke: nie wiem jak rozumieć ten komentarz. Skąd takie wnioski na podstawie tego co napisałem xD ?
Tak - 350z zawsze mi się bardzo podobały i fajnie że coraz więcej ich na ulicach.
Nie, nie jeżdżę dupowozem ekonomicznym i naprawdę nie pojmuję jak mogłeś wyciągnąć taki wniosek na podstawie mojego
  • Odpowiedz
@bidzej: pamiętaj o 5W50 i będzie śmigał. Świetne auto, to jak trzyma cenę tylko o potwierdza.

Ja sam tydzień temu kupiłem Seicento w edycji Schumacher, no nie powiem dalej się jaram, bo rzadka wersja i w dobrym stanie jak na Seja xD
  • Odpowiedz