Wpis z mikrobloga

@krolcz no mi sie zdaje ze glowica kaput przez gaz, ale nie chce mi sie pisać xD za duzo do gadania, sam gazu nie ogarniesz to nikt Ci tego nie zrobi, ale czlowiek mądry po czasie
  • Odpowiedz
sam gazu nie ogarniesz to nikt Ci tego nie zrobi, ale czlowiek mądry po czasie


@kavior: no racja, ja tam sam serwisuje swoje autko ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie naprawiam ojcu autko, passat b5 1.6 LPG, 330kkm na blacie, z tego 95% w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gładzie zaworowe powiedziały kaput, szlifujemy zawory za pomocą pasty ściernej, szlif głowicy półką MDF
  • Odpowiedz
@kipowrot: jeśli dobrze pamiętam, HR'y miały najmniejszy problem z trzymaniem serii :) Tak czy inaczej (odbiegając trochę od tematu) oczywistym jest, że za taką kasę kupisz obecnie szybsze/nowsze/bardziej komfortowe auto, choćby jakieś Audi S3 czy BMW 335i. No ale jednym zależy stricte na osiągach, innym na wyglądzie, a jeszcze inni chcą spełnić marzenie z plakatu nad łóżkiem za czasów podstawówki. I o ile rozumiem wyjazd na hamownię z ciekawości, tak
  • Odpowiedz
@Mayon dlatego napisałem, że musi go lubić, ja tak mam z M3 E46, kupiłbym gdyby miał fundusze :)
Będzie służył, przebieg super, niech leje 5W40 i śmiga.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej ile ? 22 tys euro ??? Ona brembo jest ? Jeżdżę taka od 12 lat za Chiny na nic bym nie zmienił jeśli chodzi o fun car
  • Odpowiedz
@M82A1: zobacz co stoi aktualnie w Niemczech za 19k - 2.5x wiecej kilometrów, porysowany zderzak, utyrane wnętrze...
DE, auta sprowadzone z USA albo skundlone chodzą znacznie taniej.
  • Odpowiedz