Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleć ktoś coś do odręcznego rysowania grafiki wektorowej. W skrócie, żona prowadzi gabinet logopedyczny i chce sama robić własne materiały na zajęcia i je ewentualnie sprzedawać. Potrzebuje do tego programu, żeby w miarę łatwo ogarniał projektowanie rzeczy takich, jak np. na obrazku. Myślę o czymś w stylu tablet z androidem, rysik i jakaś spoko aplikacja, ale totalnie nie wiem co. To rzecz jasna nie musi być super wypasiony tablet graficzny do rysowania każdego włosa, raczej cliparty plus tekst.

Platformy to laptop z Windowsem i do kupienia jakieś urządzenie, raczej właśnie tablet z androidem.

#grafika #android #aplikacje #programy #logopedia #pytanie #tablet #tabletgraficzny
pogop - Poleć ktoś coś do odręcznego rysowania grafiki wektorowej. W skrócie, żona pr...

źródło: comment_1607813692EVeCg0rWlOtgor4LRvUlb5.jpg

Pobierz
  • 6
@pogop: spróbuj Krita, wypuścili to na androida
Ja używam do najprostszej obróbki zdjęć, ale można w tym kreślić bez większego problemu.
na YT znajdziesz sporo pokazówek różnych aplikacji, szukaj pt. "android drawing apps"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pogop: może urządzenie z Windows na pokładzie? Wtedy masz większy wybór narzędzi. Wspomniana wyżej Krita, GIMP, Inkscape do wektorów. To wszystko na licencjach GPL. Do tego tablet graficzny i sobie rysujesz.