Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
Paczka odebrana, więc kolej na Grande Finale. Pierwszy raz biorę udział w #wykopaka i na pewno nie ostatni. W tym roku moim Mikołajem, a raczej Panią Mikołajową została @vkzk. Spisała się na medal. Nie spodziewałem się, że ktoś czytając mój opis będzie w stanie tak perfekcyjnie trafić w mój gust, ale to co zrobiła ta dziewczyna jest nie do opisania ().
Po pierwsze, to co kojarzy się ze świętami, czyli pierniczki, mandarynki oraz pomarańcze. Pierniczki bez cukru, tak jak miałem w opisie (ʘʘ), do tego gorzkie czekolady. Dwa piwa, które z chęcią wypije za Twoje zdrowie. Skarpety świąteczne z Mario i Rickiem ( ʖ̯). Kubeczek z LEGO, który już jest w użyciu, a samochodzik dołączony do niego już złożony. Książka H.P. Lovecrafta. na pewno przeczytam, bo chciałem poznać książki tego autora. Na koniec crème de la crème, czyli zestaw Arduino Uno. Zawsze chciałem mieć coś takiego. Teraz trzeba będzie poszukać kursów i będę mógł robić projekty, w których jest przerost formy nad treścią. Do tego wszystkiego pięknie napisany i szczery list. Pięknie dziękuję za tę niesamowitą paczkę. Życzę Ci również Wesołych Świąt i oby następny rok był lepszy niż ten. A Wam Mireczki życzę, żebyście też trafiali na tak wspaniałych ludzi jak ja. Jeszcze raz dziękuję @vkzk ʕʔ
Pobierz
źródło: comment_1607785606jz4mNqTVreOpKNh5naQWLU.jpg
  • 22