Wpis z mikrobloga

Po 12 latach w Danii pracując na 5osiiwkach przez chwilę przeszła mnie mysl aby wrócić do polski(specialnie z małych). Akurat zjeżdżając na święta umówiłem się na 2 rozmowy w okolicy centralnej WLKP. Czy #!$%@? oferując 30zl i 33zl netto za godzinę pracy to jest u was #!$%@? normalne??? XD za to idzie wyżyć w tej polszy??? Nie wyobrażam sobie utrzymać chate, dziecko i żyć w miare jak człowiek a nie jak jakis żul spod biedry za 5k na łapę. Pytam powaznie jak wy pracujecie w tej branży za takie stawki???
#pracbaza
#cnc
  • 233
  • Odpowiedz
@fertus robol pojechał za granicę zarobił trochę siana i kozaczy xD idź #!$%@? dalej w koparce dunczykowi i bądź dla niego śmieciem xD ps. wiesz że oni mają cię tam za gówno ? Jesteś tam tania śmieszna siła robocza
  • Odpowiedz
@fertus: tez pracowałem pare lat zagranica. Owszem zarobki są większe i można więcej za to kupić, ale pamiętaj, że zawsze będziesz tym polakiem co siedzi w nieswoim kraju. W Polsce jesteś w domu, ale, że nie takim bogatym jak u kolegi ale zawsze u siebie.


@NapoleonWybuchowiec: A co jesli w Polsce nie czuje sie jak w domu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@loczyn:
  • Odpowiedz
Mam kolegę w IT (bazy danych), który bez grama duńskiego wyciąga na miękko ponad 25k DKK.


@Komanczo91: ale mowimy o kwocie brutto czy netto? Znajomi zarabiaja po 40-60k DKK brutto plus nadgodziny. Netto wychodzi nieco ponad polowa tego.
  • Odpowiedz
@fertus: Wykopki się zesraly, bo ktoś napisał ze 30zl/h to bieda stawka...wcale się nie dziwie OPowi, bo zaznał normalnego życia, i nie musi żyć jak robak w tym #!$%@? z wielka Husaria na czele.
  • Odpowiedz