Wpis z mikrobloga

Po 12 latach w Danii pracując na 5osiiwkach przez chwilę przeszła mnie mysl aby wrócić do polski(specialnie z małych). Akurat zjeżdżając na święta umówiłem się na 2 rozmowy w okolicy centralnej WLKP. Czy #!$%@? oferując 30zl i 33zl netto za godzinę pracy to jest u was #!$%@? normalne??? XD za to idzie wyżyć w tej polszy??? Nie wyobrażam sobie utrzymać chate, dziecko i żyć w miare jak człowiek a nie jak jakis żul spod biedry za 5k na łapę. Pytam powaznie jak wy pracujecie w tej branży za takie stawki???
#pracbaza
#cnc
  • 233
  • Odpowiedz
@fertus: o jej, nie zesraj się, wielu z nas na tym portalu wraz ze mną mieszka za granicą i nie musi sobie powiększać #!$%@? tym jak świetnie im sie żyje za granicą a jak #!$%@? było w polsce. Jakich odpowiedzi się spodziewałeś pod tym postem? że ktoś do Ciebie dołaczy i razem będziecie sobie walić?
  • Odpowiedz
hahaha dawno nie widziałem takiego bólu dupy wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiecie że w niemczech średnia wypłata brutto to 4k euro i nie każdy kto emigruje na zachód zarabia minimalną pensję? a nawet jeśli to i tak żyje lepiej niż większość polaków w kraju
  • Odpowiedz
@fertus: i niestety ale masz rację. Standard życia u nas w kraju vs zachód jest nieporównywalny. Ja #!$%@? na wysokim stanowisku, na którym jak byłem młody to myślałem, że będzie mnie stać na wszystko co się rusza, a po prostu mogę jako tako żyć, a stres i ilóść pracy gigantyczna. A znajomi którzy ustatkowali się za granica, pracują na prostych stanowiskach i życja na większym standardzie życia. Dodatkowo - mają
  • Odpowiedz
@spanko widzę że wyjaśnił typa i będzie otrzymywać powiadomienia do momentu stania się pomarańczką xD

Żałosny człowiek z OPa, najpierw chce obrazić jak najwięcej osób, a później usuwa komentarze xD
  • Odpowiedz
@fertus: tak. Normalne, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio, jeśli jesteś jednym z tych #!$%@?ętych, którzy tęsknią za Polską to przede wszystkim uświadom sobie, że to nie jest ta sama Polska co 10 lat temu. Sama wróciłam z emigracji i jak na to wszystko patrze to żałuję, że wracałam, już powoli myślę gdzie tu się wybrać. Już sama kultura pracy
  • Odpowiedz
@kaaban: ja pisałam o czasach przed covidowych. Wiadomo, że w tej chwili wszędzie pada. A reszty nie zrozumiałam co napisałeś. Pewnie jesteś tym niewykształconym robakiem o których tak namiętnie piszesz.
  • Odpowiedz
@g0dl1ke: typowe #!$%@? kogoś, kto nigdy linii nie uruchamiał xd myślisz, że pracując z laptopem to możesz bez ubrań roboczych #!$%@?ć? myślisz, że jak jestem managerem ekipy programistów to mogę w lakierkach #!$%@?ć? i pewnie dyrekcja fabryki to też fizole, bo muszą zakładać buty safety na hali

ach dzbany z gimby xd
  • Odpowiedz