Wpis z mikrobloga

@Chancock: miesiąc temu miałem coś takiego, tylko na prawej dłoni. Lekarz przepisał maść że sterydami, że dwa trzy dni swędziało jak cholera, ale przeszło. Pozostałości mam do dziś, tzn widać jak na dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°) że coś tu było. Zrobiłbym sobie test na przeciwciała, bo ponoć wysypka też przy covidzie występuje.
@Chancock: miras zamykaj temat bo zaraz będziesz ze stresu testament pisał. widziałam, że masz problem z potliwością dłoni. u mnie poltliwośc dłoni, w połączeniu ze sprząteniem łazienki skutkuje takimi kropkami. kiedyś pytałam lekarza i to potówki z rekcją alergiczną.
nie twierdzę, że u Ciebie jest to to samo, ale jak nie masz żadnych innych objawów to odpuść czytanie postów i przeglądanie neta w poszukiwaniu śmiertelnych chorób rozpoczynających się od kropek na
@trapped: ee tam nie narzekam, odzew był duży za co dziękuję wszystkim odpowiadającym:3 nawet trollom, przynajmniej dokształciłem się dziś bo nie miałem pojęcia że takie niepozorne kropki na dłoni moga(ale nie muszą) być objawem poważnej choroby
@Chancock: Na łokciach coś masz? Przechodziłem to pół roku temu, bostonka, cholernie ciężko się objawia u dorosłych, ja mialem po 3 dniach tak spuchnięte ręce, ze nie mogłem zacisnąć pieści.