Wpis z mikrobloga

@Chancock: prawdopodobnie to ze środków chemicznych, też tak miałam i czasem się znowu uaktywnia jak nie dbam o dłonie, smaruj kremem nawilżającym i nie nadużywaj środków chemicznych typu cif czy jakieś ostre płyny do naczyń itp, delikatny krem na dłonie codziennie i powinno zniknąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@pean możliwe że od zabrudzonego pada od konsoli? Poza tym stosuje żel przeciwbakteryjny kilkanaście razy na dzień, w pracy to samo dezynfekuje ręce co chwilę
  • Odpowiedz
  • 1
@Hehewuti o właśnie wczoraj też robiłem sprzątanko generalne, i cif też poszedł w ruch, ale przecież zauważyłbym to wcześniej... jak rozumiem bez gumowych rękawiczek prawdziwej gospodyni się nie obejdzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chancock: mi się tak zaczęła różyczka za dzieciaka. Najpierw dłonie, później twarz, szyja, później wewnetrzna strona ud, wewnetrzna strona przedramienia a później to już cała.
  • Odpowiedz
  • 0
@bellazi podobno przebieg choroby u dorosłych nie należy do przyjemnych, aż autentycznie żałuje że w ogóle pytałem co to( _) oczywiście dzięki za info, będę obserwował
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chancock: no jakbyś nie napisał o tym swędzeniu to bym się nie wyrywała z taką odpowiedzią, ale pamietam, że to właśnie tak delikatnie swędziało na początku a pozniej to już tak mocniej :D komar swędzi bardziej, ale komar swędzi miejscowo a różyczka wszędzie :D
  • Odpowiedz