Wpis z mikrobloga

Mi to wygląda trochę na potówki, może podrażnienie skóry od środków chemicznych, ciągłej dezynfekcji plus granie na padzie od którego spocily ci się dłonie i taki jest efekt końcowy. Jeżeli masz to tylko na dłoniach to raczej luz. Obserwuj po prostu czy nie pojawia się gdzieś indziej. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chancock: nie no jasne :D są gorsze choroby np. świnka :D zapytaj rodziców, bo może byłeś szczepiony na różyczkę :D

Ja myślę, że jakby to było od płynu, to byś to miał od początku jego używania, no chyba, że używasz od wczoraj :D
@bellazi z ciekawości dziś spytam, bo aż sam jestem ciekaw czy jestem szczepiony, wiem na 100% że w wieku 18/19 miałem szczepienie na krztusiec, jak chyba wszyscy bez względu na płeć? Ale na różyczkę nie pamiętam( ͡° ʖ̯ ͡°)

Właśnie ten płyn i żel używam regularnie prawie od samego początku, a może też kilka rzeczy nałożyło się na siebie... Zdj wrzuciłem godzine temu, teraz widze że troche mi
Jak nie przejdzie to powinieneś spróbować zastosować jakiś lek sterydowy (maść), starej generacji to Hydrokortyzon, a już jakbyś miał skąd receptę wytrząsnąć od lekarza to polecsm Elocom ewentualnie Triderm. Ten ostatni działa tez fajnie przeciwświądowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chancock: też kiedyś takie miałem, a do tego dużo gorsze na stopach. Przez parę dni nie mogłem chodzić bo miałem bąble i krosty, nawet między palcami. Nie pamiętam od czego to ale obejrzyj się pod stopami