Wpis z mikrobloga

@PhoenixPneuma: AI kierowców i przechodniów, aktywności pobocznych, fryzjerów, jakiś automatów. Czegokolwiek, co uzasadniłoby otwarty świat w tej grze. Brak AI w sumie boli najbardziej, bo przez to gra wygląda jak bootleg GTA sprzed 15 lat, tylko ze współczesną grafiką.
  • Odpowiedz
@Franekmu: Dokładnie, w sumie od początku czułem, że pod względem konstrukcji świata, będzie to ubigra trochę. No ale totalny brak jakiejkolwiek autonomiczności NPC kładzie wszystko. Gdyby nie to, to chociaż robienie rozwałki byłoby przyjemne, a tak? Zabijesz NPC, zespawnują ci się gliniarze z tyłka i tyle xD
  • Odpowiedz
@SKYFander #!$%@? xD 2/10 brak fryzjera xd akurat mi to nie przeszkadza. Aktywnosci pobocznych jest mnostwo doslownie cala mapa jest #!$%@? tym jak i sa rozne wydarzenia. AI jest skopane ale ja tam spokojnie czekam na patch. #!$%@? grafika jest tak dobra plus ta muza ze zatopilem sie w tym swiecie
  • Odpowiedz
@Matioz: Sprawdzę, chociaż kwestia AI nie wydaje mi się, żeby była naprawialna drobnym patchem. Mogą poprawić ścieżki pojazdów, ale raczej nie wprowadzą nagle nowych algorytmów.
  • Odpowiedz
#!$%@? xD 2/10 brak fryzjera xd akurat mi to nie przeszkadza.


@PhoenixPneuma: No mi przeszkadza w grze w tym klimacie, z otwartym światem. Nieświadomie zrobiłem ulizanego korposzczura, żeby fajnie i realistycznie poprowadzić postać i już z takim zostanę xD To jest słabe, bo nawet w wiedźminie taka możliwość była, a tam był przecież z góry ustalony bohater.
  • Odpowiedz
Napiszcie mi kiedy bedzie to grywalne bez wiekszosci bugow, bo na te chwile u mnie jest problem ze swiatlem, idze dostac epilepsji
  • Odpowiedz
@SKYFander bedzie na pewno w darmowym dlc :) ja sie im nie dziwie bo tam jest tak kierwa wiele detali ze to konca nie ma mam wrazenie. Sa usprawiedliwione braki jak dla mnie. Moze jestem cierpliwy #!$%@? wie hehe
  • Odpowiedz
Migotanie swiatla, przenikanie obiektow i swiatla przez sciany gram na pc i sie poddalem, czekam 2-3 dni sciagam patche i dopiero próbuje grac
  • Odpowiedz
@SKYFander ty no nie wiem, wydaje mi się że czepiasz się bo "polskie studio", optymalizacja jest dobra, na 3440x1440, maksymalnie ustawienia bez rt i dlss na jakość, (RTX 2070S/Ryzen 7 3800X) mam 55-65fps, w porównaniu do AC Valhalla gdzie na średnich w tej rozdzielczości mam 30-60fps to jednak jestem zadowolony. Rozgrywka jest ciekawa, w drodze do misji dostajesz 10 telefonów o jakiś działalnościach pobocznych, co chwilę jakieś dymy na mieście i jakieś
  • Odpowiedz