Wpis z mikrobloga

@Norbercikk 4 nie było takie złe, ale na konsolach
rockstarowy port na PC był, no cóż, niezbyt udany xD do dzisiaj źle działa nawet z najnowsza wersja usuwającą gfwl

max payne 3 miał już bdb port na PC, wnioski wyciągnięte

Ja R* zawsze będę chwalił bo tysiące godzin spędziłem na serwerach multi gtasa, chociaż to multiplayer nieoficjalny to ta gra pozwoliła na tyle... ach ale się rozmarzyłem o GTA 6, oby już
@marcin_jajman: na 100% prace są przy GTAVI jakieś. Tylko teraz musza dobrze wyczuć rynek czy po takim crapie CP2077 na cały świat każdy zaufa, nieważne jakiej marce. Większość pewnie tak tylko oni musza celować w każdego. Nawet i w Janka spod sklepu co mu kolega powiedział, ze robili ta Polska grę 7 lat i jest gowno jeśli Janek ma w pupie czytanie o wszystkim to takie gta jak zobaczy premierę może
@CosyGrave: Wydaje mi sie, ze 1) czekają na to, aż next geny zaleją cały świat bo teraz to praktycznie nikt nie może tego dostać 2) pamiętaj , ze to jest nadal firma nastawiona tylko na zysk, ale oni wiedza ze ten zysk i zaufanie robi się dobrymi grami. 3) napewno coś dłubią, a to ze GTA Online działa i robią na tym $$ to jest chyba tylko zasługa graczy prawda?
@ponik_kolny dokładnie ludzie zapomnieli o GTA 4. On był niegrywalny na najmocniejszych konfiguracjach wtedy. Błędów też była cała masa. Do teraz to aż tak świetnie nie działa jak powinno na PC. Wtedy robili port na PC z X360. Teraz jest na odwrót z CP gra robiona pod PC, z masą skryptów, powiązań itd. poczekajmy do patchy i też będzie mega grywalna nawet na konsolach.