Wpis z mikrobloga

@Kreek: Bioware ma dziwną sytuacje, bo ludzię mówią "TO NIE BIOWARE, TO EA" nie widząc, że to już jedno i to samo. Poza tym Bioware miało do tej pory tylko dwa potknięcia: Andromede i Anthem. Już przy Andormedzie ludzie ogarnęli i Anthem nie było tak kupowane mimo super reklamy. Teraz ludzie się już na DA4 nie nabiorą.
@fillif:

Ja właśnie widzę duży entuzjazm związany z tym nowym ME. Jak się ludziom zagra na nostalgii i emocjach to łykają tak czy siak, może nie tak dużo osób, ale jednak.
Z CD RED będzie podobnie, pierwszy teaser Wiedźmina 4 (bo wątpię żeby coś innego zrobili) i tak spowoduje dużo hype w necie pomimo porażki związanej z CP2077.
@Kreek: Bioware ma dziwną sytuacje, bo ludzię mówią "TO NIE BIOWARE, TO EA" nie widząc, że to już jedno i to samo. Poza tym Bioware miało do tej pory tylko dwa potknięcia: Andromede i Anthem. Już przy Andormedzie ludzie ogarnęli i Anthem nie było tak kupowane mimo super reklamy. Teraz ludzie się już na DA4 nie nabiorą.


@thewickerman88: Ja nie jestem fanem otwartych światów, więc zagrałem tylko w wersje testową