Wpis z mikrobloga

to chyba jedyny sposób pokazywania lewactwu jak absurdalne są ich postulaty.


@MojWlasciciel: Nie, bo to jest jeden z tych niewielu, którymi sam gardzę ;))))) Nie widzę powodu, żeby wspierać homofobię tak samo jak grubasów w byciu dalej w złym stanie. Bo z jednym nie da się nic zrobić, jest niekrzywdzące, a drugie na odwrót.
to chyba jedyny sposób pokazywania lewactwu jak absurdalne są ich postulaty.


@MojWlasciciel: Uogólniasz i wrzucasz do jednego wora, bo tak prościej. Oczywiście, że ten "zakaz" opisany powyżej jest absurdalny i jako osoba o poglądach lewicowych, jedynie wypuszczam głośniej powietrze przez nos jak czytam takie głupoty. Czy Ty jako, jak się domyślam, osoba o poglądach prawicowych, jak czytasz np o jakichś szurach robiących koronacje Jezusa na króla Polski, utożsamiasz się z nimi,
@Chulio

Uogólniasz i wrzucasz do jednego wora, bo tak prościej. Oczywiście, że ten "zakaz" opisany powyżej jest absurdalny i jako osoba o poglądach lewicowych, jedynie wypuszczam głośniej powietrze przez nos jak czytam takie głupoty. Czy Ty jako, jak się domyślam, osoba o poglądach prawicowych, jak czytasz np o jakichś szurach robiących koronacje Jezusa na króla Polski, utożsamiasz się z nimi, bo to prawica?


Ja rozróżniam lewicę i lewaków. Z szurami się nie
Ulala, teraz żeby być światowcem to trzeba oglądać w niedzielny poranek reprodukcje obrazów Kokoschki, a z telefonu puszczać V symfonię Mahlera pijąc latte na sojowym mleku, inaczej nawet nie wychodź do ludzi.


@MojWlasciciel: No i po co ta ekstrapolacja? Pisałem tylko o narcyzach prężących się do obiektywu a Ty to rozciągasz na inne czynności i aspekty życia. Nic mi do tego co kto wrzuca na swoje insta, uważam po prostu że
Pamiętam początki tego profilu, jeszcze pod innym adresem, bo mu się po drodze zdarzyło spaść z rowerka jakieś 2 lata temu. Byłam nim z początku oczarowana, kontent jaki się tam pojawiał to były w większości "wywiady" z osobami (podkreślę, osobami, nie tylko kobietami) zmagającymi się z przeróżnymi chorobami i zaburzeniami odbijającymi się na ich wyglądzie, czy galerie różnych części ciała, złożone ze zdjęć otrzymywanych od społeczności, które były przepięknie różnorodne i często
k.....a - Pamiętam początki tego profilu, jeszcze pod innym adresem, bo mu się po dro...

źródło: comment_1607689432eRb04p1lSVnuBgWSl1ODg1.jpg

Pobierz
@MojWlasciciel: Ej, ale nie wrzucaj wszystkich lewaków do jednego worka. Ja np. obracam się w mocno lewackim towarzystwie, a mimo to wszyscy tam z tych ciałopozytywów cisną bekę. Lewica to nie jest jakiś jednolity twór.
@Chulio

No i po co ta ekstrapolacja? Pisałem tylko o narcyzach prężących się do obiektywu a Ty to rozciągasz na inne czynności i aspekty życia. Nic mi do tego co kto wrzuca na swoje insta, uważam po prostu że to płytkie. Jeśli masz jakieś argumenty, to zmień moje zdanie.


To co dla Ciebie jest płytkie dla innych jest największym sukcesem w życiu. Myślę że chwalenie się sukcesem to nic złego.

Nie wiem
@cendrek: ta tzw. "fatofobia" jest zdrowa i poprawna moralnie. Trzeba tym ludziom pokazać, że nadwaga jest CHOROBĄ, a nie zwyczajną cechą jak kolor włosów. Bycie tłuściochem JEST ZŁE i prowadzi do licznych CHORÓB w tym przewlekłych.