Wpis z mikrobloga

Poszedłem dzisiaj po paczkę. Otwieram paczkomat, a tam piękna paczucha (pic rel w kom). W sumie to miałem mieszane uczucia... Trochę wiocha iść przez miasto z logiem wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale pod maseczką się uśmiechałem, bo opakowanie było naprawdę śliczne. Nawet nawiązania do moich seriali się znalazły - najbardziej skradł mi serce pieseł przebrany za Sherlocka! ( ʖ̯)

Po otwarciu paczki mym oczom ukazały się chrupki. To był najsłabszy element paczki - zjadłem połowę, bo więcej nie dałem rady, były jakieś gumowate. Pewnie przeterminowane, ale spoko, u mnie się nic nie marnuje, resztę zaleję mlekiem i będzie gicik.

Masz wpierdziel za te pyszne #!$%@?. Od 3 dni jestem na diecie a tu pierniki. Były naprawdę śliczne, zachwyciły mnie te detale, cuda! Szkoda, że nie dostałem tego porońca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku trzymałem się swojego postanowienia i próbowałem się nie skusić, ale recenzja mojego różowego paska dopięła swego. Nie został ani jeden. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona, spierdzieliłaś mi dietę. Na kilka sztuk się załapała moja mamusia. Oprócz połamanej szczęki, to między grymasami z bólu można było dostrzec nutkę zachwytu, posmakowały jej, ale po dwóch ją wygoniłem, bo to moje pierniki.

Do pierników dostałem piwerko o smaku... nie zgadniecie... piernikowym! Od razu po wpierdzieleniu ostatniego piernika otworzyłem piwko i to był chyba błąd, bo zrąbałem sobie degustację. Pisałaś, że jest mega słodkie, ale degustacja pierników sprawiła, że piwo jest dosyć gorzkie. No nic, zakapsluje i spróbuję za jakiś czas.

W czym się pije piwko? Oczywiście w kuflu! I właśni takowy dostałem. Mało tego - w motywie mojego ulubionego serialu. Fajnie, bo jakiś czas temu szukałem sobie kufla w tym klimacie, a w opisie nawet nie sugerowałem tego i trafiłaś mega. Dostanie specjalne, widoczne miejsce na półce! Postanowiłem nie pić alkoholu do świąt, ale może chociaż zrobię sobie herbatki w tym. :3

Ostatnim elementem jest gra karciana - nie znam takiej, ale widać, że w klimacie Gry o Tron. W święta będę ogrywał z kuzynostwem. Super!

Myślałem, że nic nie naprawi mi tego dnia, dzisiaj wszystko szło mi pod górkę, a tu proszę - paczka wręcz idealna!
Naprawdę jestem zadowolony, zwłaszcza, że mój Mikołaj okazał się być prawie totalną przeciwnością mnie, jeżeli chodzi o zainteresowania, więc tym bardziej nadaje to magii tej paczce!

To moja pierwsza #wykopaka, ale @kt13 sprawiłaś, że na pewno nie ostatnia.
Życzę Ci najlepszych świąt, takich, jakie tylko możesz sobie wymarzyć!

A i zapomniałbym - na następny raz nie spojleruj w liście prezentów, a przynajmniej linijkę wcześniej ostrzeż przed tym!

#pokapake
quercy - Poszedłem dzisiaj po paczkę. Otwieram paczkomat, a tam piękna paczucha (pic ...

źródło: comment_1607630017so5hYvi2Rnkws7logRYwzb.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@quercy: kurcze no, nie wiem jaki dziwny smak masz bo piwo słodkie jakby pół miodu wlali, a flipsy to normalnie dojadamy między posiłkami :D

Dajże piernikom zmięknąć, TO NA ŚWIĘTA!
a ten się już szarpie jakby jego było.
No nie wiem, co ta młodzież teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kt13: nie no, nie jest gorzkie, ale dla mojego różowego paska to zabójstwo, ona tylko cukrzycę typu Garage pije ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierników już nie ma, są wspomnieniem!
  • Odpowiedz