Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie sprajta cyberpunk edyszyn w domu, cyberpunk jest ogrywany, najedzony cebularzem z kerfura. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie wiadomosci z night city. Przypominam cyberpunk jest ogrywany wiec zero potrzeb zero przesunietych premier, gra ma glicze i bugi, ale nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam gre, mam jedzenie i bezpieczenstwo i cyberpunk ogrywany. Pozdrawiam #cyberpunk2077 #heheszki
Pobierz LowcaZMroku - ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie sprajta cyberpunk edys...
źródło: comment_1607593013TXybkfaokwHM3dAFE9SXok.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LowcaZMroku: po 2h na pc jedyny błąd jaki widziałem to cycki V przenikające przez bluzkę. Da się z tym żyć xD zgadzam się. Pora przestać tu patrzeć i skupić się na grze
@wsik m isie zbugowal ten vincent i nie chcial ze mna gadac, musialem wczytac sejwa, no i jakies glicze graficzne tu i tam, raczej smieszne, narazie gra na plus, dubbing mam mieszane uczucia...gram na xsx
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcaZMroku: grywalny w prawie 55-60 fps na 1070 ti, i5-8600k. Ustawienia high. 1920x1080. Niemniej mają jeszcze trochę pracy z optymalizacją
@LowcaZMroku: O jeszcze nie ma to napiszę:

- #!$%@? jaka melina XDDD jak mozna tak żyć xDD,
-Jak mozesz grac w to gowno zabugowane, umrzyj #!$%@?, czy nie widzisz jakie to #!$%@? jest!!!1!! 1! 1! 1! 1!
- Sprite pije polak, po tym co #!$%@? tylko ściek pije sprite,
- Telewizor Ci wystaje z szafki