Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, gram w fifę od 3 tygodni, wcześniej tylko trochę pes. Tak więc jestem dość... ch^&$%a, ale nie o to chodzi. Pytanie mam takie - czy jeśli do tej pory najlepszy wymienny traf oscylował w okolicach 20k, tzn, że wrzucono mnie do szufladki "temu graczowi nic dobrego nie dajemy" i tak już będzie do przyszłego roku aż podkręcą drop, bo nikt już nie będzie w to grał, czy cierpliwie czekać i w końcu coś wpadnie? Można jakoś "oszukać" grę? Nie wiem... nie grać przez tydzień, cokolwiek? :<

Może nie powinnam narzekać, bo z niewymiennych tydzień temu wpadł Rashford i Gomez, ale eh...
#fut #fifa21
  • 9
@Mathilda_: Gram od premiery, jedyne co wyleciało mi przez 2 miesiące to niewymienny Kante i ostatnio Gomez warty 70k :)

Ja już przestałem się denerwować brakiem dropu, ale regularnie próbuję wszystkiego żeby coś wyleciało. Robię SBC, jak mam chęci to i weekendówkę gram regularnie, rivalsy też :)

Polecam się absolutnie nie nastawiać na jakiekolwiek dropy. Rozczarowanie wtedy mniejsze, a jak dropnie coś fajnego to zadowolenie z tego faktu będzie podwójne :)