Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi dlaczego ktoś normalny chciałby grać w zabugowaną wersję na starą generację zamiast poczekać pół roku aż gra będzie bez bugów i w nowej next-gen odsłonie. To można porównać do pierwszego razu z grubą Jessicą z osiedla byle zaruchać versus poczekać pół roku na idealny seks z piękną dziewczyną. #cyberpunk2077 #gry
  • 12
  • Odpowiedz
dlaczego ktoś normalny chciałby grać w zabugowaną wersję na starą generację zamiast poczekać pół roku


@ethics: bo może, tak samo jak było z gta 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo może, tak samo jak było z gta 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°


@drim: tylko po co sobie psuć tak dobrą grę? Drugi raz już nie będzie taki magiczny a spiedolone animacje i bugi ładnie wam popsują fabułę i grę.
  • Odpowiedz
@ethics: rzeczywiście gostek lewitujący na środku drogi czy trawa w asfalcie popsuje mi fabułę i grę tak samo jak płotka na dachu ()
  • Odpowiedz
@drim: tak bardzo cię ciśnie, że wolisz oglądać lewitujących ludzi na ulicy i przedmioty których nie możesz podnieść niż poczekać?
  • Odpowiedz
@ethics: ale po co mam czekać pół roku jak mogę pobrać i zagrać, a potem przejść sobie kolejny raz po patchach i kolejny i kolejny. Nie mów mi jak mam żyć. To jak z kupowaniem czegokolwiek "a nie kupie bo za pół roku wyjdzie lepsze, a to pewnie stanieje to pieniądze umoczone, a za rok wyjdzie jeszcze nowsze to sobie poczekam i jeszcze lepsze". Pie*$)#enie
  • Odpowiedz
@ethics: szukanie bugów bez społeczności jest zbyt czasochłonne i zbyt drogie, nawet na studiach mi o tym mówili xD, że nie opłaca się szukać każdego błędu bo trwało by to tyle czasu, że oprogramowanie byłoby już za stare, do szukania błędów jest potrzebna duża społeczność użytkowników
  • Odpowiedz