Wpis z mikrobloga

Mirki, Mam Mi Banda 4, który był sparowany z Mi Fit na iphonie. Ta appka systematycznie ma aktualizacje i wywala z konta. Zalogowałem się i... nie mogę sparować Mi Banda, appka nie widzi go. Mam go zrestartować przed ponownym sparowaniem, ale ... jakiś czas temu usunąłem zbędne ekrany z banda i mam tylko do wyboru "Status", "Tętno" i "Trening". Zatem nie mogę go zrestartować z poziomu menu w samym bandzie (nie mam pozycji ustawienia) ani przez appkę (bo nie jest widoczny). Btw. To jakiś żart, że nie ma twardego reseta np. na szpilkę. Jakiś pomysł?
#xiaomi #miband #miband4 #smartband
  • 3
Zalogowałem się i... nie mogę sparować Mi Banda, appka nie widzi go


@slawkowicz: A na pewno logowałeś się na dobre konto? W mifit często się mieszają ludziom konta (czyli zakładane przez konto Xiaomi albo email albo google) i w efekcie logujesz się do jakby innego konta (a wtedy nie dodasz mibanda bo jest na innym koncie dodany)
@sylwke3100: Na pewno jest to dobre konto. Nawet Mi Fit wskazuje, że "wykryto parowany Band, ale zresetuj urządzenie". Coś w tym stylu.
@Hand_Solo: Tutaj też słabo, bo Band był rozładowany, więc był wyłączony i po naładowaniu to się stało. Wydaje mi się, że potrzebuje rzeczywiście resetu softu.