Wpis z mikrobloga

@CJMac: A co ma jedno do drugiego?Jeśli kogoś stać na laptopa "gamingowego", to tym bardziej na zwykłego peceta, czy konsolę.Przy odrobinie szczęścia, za cenę tzw "laptopa gamingowego" można mieć i konsolę (Xbox Series S za 1300-1400 zł) i normalnego peceta.Tzw. "laptopy gamingowe" to w 90% g**no nie warte swojej ceny.Zresztą, laptopy to urządzenia mobilne i takie powinny mieć zastosowanie.To, że producent wrzuci tam mocą grafikę i cpu, nie robi z
  • Odpowiedz
@Leniek: Nawet przy obecnych cenach idzie złożyć coś, co pociągnie gry na high/ultra za tyle, ale tu sami programiści 15k i mniej niż RTX 3080 i i9 z xxx rdzeniuff to g---o sprzęt, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leniek: co to za stek bzdur typie xD

1. do 5k można złożyć zestaw z rtx 3060 + ryzen 5 3600 + 16gb ram + 1tb ssd
2. po 2-3 latach ten twój zestaw za 15k nie będzie wart nawet tych 5k
  • Odpowiedz
po 2-3 latach ten twój zestaw za 15k nie będzie wart nawet tych 5k


@Masterick: jestem tego świadomy i zupełnie mi to nie przeszkadza

1. do 5k można złożyć zestaw z rtx 3060 + ryzen 5 3600 + 16gb ram + 1tb ssd

podeslij z jakiegoś konfiguratora, bo kumpel bedzie składał a ciężko z obudowa i resztą szpeju było zmieścic się w 6k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArchDelux: Taaa jak sam monitor na poziomie wyświetlacza z laptopa gamingowego to jakieś 2k cebulionów. G---o nie pc do grania się złoży za 5k pln max jakiegoś kloca co 2 teraflopsy będą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masterick: złożysz ten zestaw za pół roku. Żadnych rtx nie ma na stanie. Chyba, że chess fajny zestaw na papierze to tak, 5k masz kompa petarda. Jeśli chcesz kompa teraz to zostaje Ci szukanie promek na 2070s, 2080s albo 5700xt. W innym wypadku to czekać, jeśli możesz :)
  • Odpowiedz