Wpis z mikrobloga

Lewica: „Jesteśmy pro-choice!”*

*Nie dotyczy: dobrowolności szczepień, noszenia futer, przygotowania karpia na Święta, prawa do posiadania broni palnej, wyboru ubezpieczenia zdrowotnego i społecznego, dysponowania własnymi pieniędzmi, wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, wolności słowa dla osób o prawicowych poglądach.

Lewica zawsze ma na sztandarach wolność, a w rzeczywistości niesie ze sobą największy zamordyzm.
#konfederacja #polityka #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1607503292o8gzYmHMG8fyWXSip54Vtz.jpg
  • 42
@NijuGMD: Ten Konieczny to przedsiębiorcosceptyczny jest, nie wymagaj od niego zbyt wiele, jakaś wolność? A na co to komu, komu to potrzebne?

Nie wiem jak komuś kogo głównym osiągnięciem zawodowym była praca na zmywaku udało się zostać posłem. Po prostu nie wiem, takich ludzi jak on (całą partię Razem, do starych komuchów z SLD nic nie mam) to powinni na taczkach wywieźć, tak jak i cały PiS oraz dużą część Konfederacji.
@NijuGMD: Jestem przerażony, że po wielu latach od powstania koncepcji praw człowieka, wciąż żyją obok mnie takie człekopodobne istoty, mające za nic najbardziej podstawowe wolności jednostki.

*Nie dotyczy: dobrowolności szczepień, noszenia futer, przygotowania karpia na Święta, prawa do posiadania broni palnej, wyboru ubezpieczenia zdrowotnego i społecznego, dysponowania własnymi pieniędzmi, wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, wolności słowa dla osób o prawicowych poglądach.


@NijuGMD:

dobrowolności szczepień,


Ja tam popieram obowiązek szczepień. Polacy to strasznie niezdyscyplinowany i szurowaty naród. Nie potrafimy zakładać maseczek. Nie potrafimy nawet stanąć od siebie na 1.5m w sklepie jakby to było jakieś hańbiące.

noszenia
@Pivoo: No skoro tak twierdzisz to rób sobie jakieś fikołki i nietrafione analogie. Ja tam podtrzymuje to co napisałem. Te wady są strasznym hamulcem i zakrywanie oczu tego nie zmieni.
Pan Roman już o tym pisał wiele lat temu:

Przywiązanie do narodu nie powinno osłabiać umysłu człowieka, jego zdolności do krytyki, nie powinno go zaślepiać w sądach o tym, co mu najbliższe, szerzenia zaś w narodzie przyjemnych złudzeń, co do własnej
@PatologiiZew: Dobra #!$%@? broń tam sobie swojego debilnego zdania że Polacy to niezdyscyplinowane szury. Jeszcze mi #!$%@? mówisz że jakieś fikołki robię.

Gadam z debilem który nie widzi własnej głupoty, nie ma sensu.