Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 53
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 09 grudnia 2020. Imieniny: Wiesława, Leokadii, Joanny. Słońce podniesie się dziś o 07:55. Będzie oświecało nas 7 godzin i 27 minut, w zenicie znajdzie się o 11:39 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 46
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem

Dzień dobry,
Dziś moje urodzinki więc podzielę się z Wami ta wiadomością. Z reguły nie wywołują u mnie emocji ale ten grudzień chyba jest wyjątkowy.

Dzięki, że jesteście :) z Wami poranki są the best!
Dzień dobry. Strasznie szybko grudzień mija, dopiero był początek i rozliczenie z pierwszych sprawozdań a to już prawie połowa nowego miesiąca i za kilka dni tzreba kolejne projekty oddać, to będzie pracowity grudzień. Dochodza do nas plotki, że uczelnia chce nas w styczniu ściągnać na labolatoria i prawdopodobnie panują zrobić sesję stacjonarnie. To będzie ciężki okres wtedy, zdalnie jednak jest zdecydowanie łatwiej zdać. Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy/(wstaw dowolny