Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do mirków którzy pracują w IT jako programiści. Ile godzin dziennie tak naprawdę spędzanie na kodowaniu i pracy ? Chodzi mi o taką prawdziwą pracę a nie robienie kawki, pogaduchy, jedzenie, przeglądanie youtuba, mirkowanie etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #pracbaza ♯programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcfe789ff0989000a718a8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: średnio 4h dziennie, są dni że z 6h, są dni że ciężko 2h uzbierać, kwestia ile spotkań i innych rozpraszaczy.
Junior, korpo, zdalnie. W biurze było jeszcze mniej, z powodu większej ilości rozpraszaczy.

Raz pracowałem w firmie że było daily 15 minut, a potem 7h 45m pracy i prezes robił wyrzuty jak się za długo w toalecie siedziało. Zwolniłem się zaraz po okresie próbnym, a była to moja pierwsza praca
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od zadania - jak jest coś grubego lub zupełnie nowego to tak z 6h to moje max (tzn. mogę więcej ale po co, jedyne co się tym osiąga to bycie #!$%@? po pracy). Przeciętnie to tak z 3-4h, reszta czasu idzie na spotkania, meetingi, żarcie, potrzeby fizjologiczne no i przerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)