Wpis z mikrobloga

Reddit, a wykop.

Reddit: https://www.reddit.com/r/pics/comments/k92ko0/90yearold_lady_from_the_uk_becomes_the_first/ -

- topowe znalezisko z dzisiaj, najbardziej wyplusowane komentarze to radość, gratulacje i heheszki, generalnie pozytywny nastrój i wiarę w naukę, medycy bardzo się cieszą

Wykop: BIG PHARMA CHCE NA OSZUKAĆ I ZDEPOPULOWAĆ, NIEPRZEBADANA SZCZEPIONKA, spam rosyjskimi źródłami i innym propagandowym ścierwem niewiadomego pochodzenia, wypowiedzi ekspertów którzy informacje na temat szczepionki czerpią na stronach wcześniej wspomnianych, wyzywanie racjonalnych ludzi od debili, szuranie o chipach, Billu Gatesie, wielkim resecie i NWO

ja #!$%@? xD

#bekazprawakow #wykop #reddit #koronawirus #szczepionki #neuropa
  • 12
  • Odpowiedz
@deziom: Ja rozumiem, że można nie być do końca pewnym co do szczepionki, która rzeczywiście wyszła dość szybko i badania nie były aż tak gruntowne, ale jak tylko widzę wzmiankę o NWO czy Wojtku Bramce to od razu wycofuję się z dyskusji, bo widzę, że nie ma sensu po prostu.
  • Odpowiedz
@deziom: true, no ale czego ty chcesz od społeczeństwa gdzie 90% ludzi ma raptem max 1700-3500 na rękę. Przecież po opłaceniu mieszkania, zakupach w biedronce i wydaniu na alco i papierosy tym ludziom ledwo starcza na jakieś ciuchy i opłatę komórki i internetu. Nie czytają książek, nie podróżują, nie socjalizują się na mądrych płatnych eventach, nie chodzą do restauracji. Mało używany mózg zaczyna wynagradzać sobie to szybkimi informacjami dającymi poczucie, że
  • Odpowiedz
  • 1
@deziom Zawsze w takiej sytuacji zerkam na listę najpopularniejszych tagów na wykopie i od razu przechodzi mi chęć na dyskusję wiedząc z jakimi ludźmi miałbym się w nią wdać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz