Wpis z mikrobloga

@Minieri: jakby powiedzial wywal z boiska lysego to tez by byla afera? albo jakby powiedzial wywal z boiska azjate to tez by byla afera? nie wiem choć się domyślam, oczywiscie czarnoskorzy jak zawsze musza byc poszkodowani i urazeni. Powiedzial czarny a nie n-word, jakby o mnie ktos powiedzial gdybym gral w lidze centralnej afryki i sie wyroznial kolorem skory wywal z boiska tego bialego to bym nawet nie zwrocil na
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: Nie do mnie do pytanie kieruj bo ja nie wiem. Dla mnie też nazwanie czarnego czarnym jest normalne ale widocznie nie dla wszystkich. Mógł sędzia co prawda inaczej się odnieść a nie po kolorze skóry nazywać, ale jak mówię - nie mnie to oceniać.
  • Odpowiedz
@Minieri: Chłop jest drugim trenerem klubu, który zaraz wypadnie z europejskich pucharów więc korzysta z okazji, by zdobyć trochę atencji. Żałosna szopka ośmieszająca prawdziwe ofiary rasizmu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: myślę że teraz się nie dowiemy, przypuszczam że sędziowie wychodzą z założenia że nikogo nie obrazili, z kolei strona przeciwna uznała to za atak rasistowski. Rozmowy sędziów są nagrywane a podobno UEFA wezwała zespołu do wznowienia gry, PSG mieli być gotowi, a piłkarze tureccy nadal odmawiają.

Myślę że jutro dowiemy się dokładnie co dokładnie sędziowie powiedzieli, ponieważ UEFA na pewno będzie chciała to wyjaśnić.

Przy okazji @Minieri dziękuję
  • Odpowiedz
@Minieri: można na 99% założyć że sędzia wie że jest nagrywany i nie miał na celu urazić czarnego nazywając go czarny, pewnie w pale mu się nawet nie mieści że można się za coś takiego poczuć urażonym, oczywiście afera z dupy. oczywiście jest cień szansy że sędzia chciał wywołać gównoburze bo na przykład nie wiem, czarny go kopnął wczoraj w nogę na spacerze, ale wątpię. Ofc ludzie zamiast domniemywać że
  • Odpowiedz