Wpis z mikrobloga

@rasmor: No nie wiem właśnie o co ta cała afera, ale jednak jako sędzia to nie powinien według mnie po kolorze skóry wskazywać, jakby nie było to jednak trochę niegrzeczne
  • Odpowiedz
Dla czarnoskorych i social justice warriors to będzie niegrzeczne, dla mnie nie. Sędzia chciał się dowiedzieć jaka jest tożsamość tej osoby i w celu jak najszybszego otrzymania tej informacji użył do tego atrybutu jakim jest kolor skóry, nie szukał informacji o tym kto ukradł chleb ze sklepu albo kto jest najgłupszy w sztabie zakładając że to musiał być czarny, wtedy to by było rasistowskie uprzedzenie. Po prostu zapytał jak się nazywa czarnoskóry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Minieri: sytuacja hipotetyczna, agresja pomiędzy zawodnikiem czarnoskórym i białoskórym, białoskóry przekracza granicę czerwonej kartki, techniczny mówi: "ten biały, ukaraj tego białego" czy to też jest niegrzeczne, albo rasistowskie? Jak uważacie?
  • Odpowiedz
@Franchesko: Zawodnicy mają akurat numery na koszulkach i po nich sędziowie ich rozpoznają. Tutaj inna sytuacja bo czarnoskóry członek sztabu miał zostać ukarany i sędzia techniczny najprościej jak mógł przekazał głównemu kogo ma ukarać. Ja tu afery nie widzę, ale takie mamy czasy teraz że z byle gówna robi się aferę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: taka sytuacja mogłaby być pomiędzy zawodnikami w kurtkach. Też uważam że afera z doopy, brak zrozumienia jak w innych językach opisuje się rasy człowieka. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Panie @Minieri: jak już walisz eufemizmami to wiedz, że "n-word" odnosi się do obelżywego "nigger", a sędzia opisał tego miłego pana po najbardziej charakterystycznej cesze jego aparycji (trenerzy nie mają koszulek z nazwiskami, numerami czy czymkolwiek co ich rozróżnia łatwo), czyli byciu czarnym - "nero".
  • Odpowiedz
@Minieri: negroid zawsze sie przysapie. Jak na Krzynowka wolali, ze "tego z broda", "z #!$%@? szczeka" to bylo ok, lysy, szczerbaty, azjata - git. Czarny - zaraz zacznie sie pytac, kto jest czarny xd No ty jestes czarny mordo, wstydzisz sie tego czy co
  • Odpowiedz
Dla czarnoskorych i social justice warriors to będzie niegrzeczne, dla mnie nie.


@ActiveekHere: ja #!$%@?, zajebisty jesteś xD ja Cie nazwe idiotą i też uargumentuję to tym że to dla mnie nie będzie niegrzeczne - i całkowicie zignoruję to że dla Ciebie będzie. Fajnie nie?

Zajebisty argument,
  • Odpowiedz