Wpis z mikrobloga

  • 12
Anna 25 Warszawa

Zgłoszenie 92dc069f6e700f3a z dnia 2020-12-08 11:00:18

Imię: Anna
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Korpobiurwa z przyzwoitym wykształceniem, urodzona w Warszawie. Bez bagażu w postaci byłego męża, hipoteki czy dzieci. Ambiwertyczka. Zdecydowanie kiepsko idzie mi poznawanie ludzi online :) ale izolacja nie pomaga w poznawaniu ich offline. Nie jestem katoliczką.

Wygląd
Mam 168 cm wzrostu, raczej size plus, ale sporty druzynowe sprawiaja ze to raczej sylwetka curvy a nie bbw ;) kolory włosów czasem się zmieniają teraz od dłuższego czasu są jasne. Mam niebieskie oczy i przez otoczenie jestem uznawana za atrakcyjną. Mam 9 tatuaży więc super gdyby Ci to nie przeszkadzało.

Zainteresowania
Absolutnie kocham gotować dla znajomych, sport to moja pasja (który? chętnie opowiem na priv co by nie tak prosto było mnie wystalkować), od czasu do czasu lubię pomachać kettlami również na crossficie. Przed pandemią zwiedzałam Europę ale lubię też wsiąść w pociąg i obejrzeć co Polska ma do zaoferowania. Marzę by wrócić do górskich wędrówek wiosną, bardzo lubię jeździć na nartach.

Czego oczekuję?
Chciałabym poznać kogoś kto mi nie zrobi syfu z życia. Może jeśli randki nie wypalą poznam tu przyjaciela?

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
W zimny dzień wspólne leżenie pod kocykiem i czytanie. Nawet nie wiecie jak ważne jest mieć kogoś z kim się dobrze milczy. Jak wejdziemy do IKEI i wyjdziemy z niej niepokłóceni a ja będę mogła bez marudzenia kupić świeczkę to już ogromny plus. Róbmy rzeczy na które mamy ochotę i każdy dzień będzie świetny.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub nie jest koniecznością, ekstra gdybyś nie miał żony w trakcie spotykania się ze mną, dzieci raczej chcę mieć ale nie dziś i nie jutro. Używki są ok w rozsądnych ilościach, uzależnienia to choroba i to już nie jest ok.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 13
@MirekSzukaZony Ostatni raz taki problem z wysłaniem wiadomości wystąpił jak jeden mirek przekroczył maksymalną liczbę znaków - 4095.

@sidekick1980 Opisałbyś proszę na pomoc@mirekszuka.pl jak wyglądał Twój przypadek (liczba znaków, jakieś inne charakterystyczne info). Postaram się zweryfikować co tam się mogło popsuć i chyba mocniej pomęczę @kultimonto żeby podziałać przy projekcie.

@7santa7 coś mi się nie wydaje, żebyś 15 razy próbował. Odnotowane zostało 7 prób wysłania łącznie od 2 użytkowników. Też poproszę o