Wpis z mikrobloga

więcej takich ciekawostek, też chcę być śmieszny na imprezach


@mk321: jak liczysz w pamieci jakis procent, na przyklad 27% z 30, to pamietaj ze to jest to tyle samo co 30% z 27. Analogicznie - 78% z 25 to tyle samo co 25% z 78. Czasem taka zamiana bardzo ulatwia liczenie.
@Draakul: Jeżeli ktoś zdaje sobie z tego sprawę, to nie wyzywa innych tylko dlatego, że nie podoba mu się dowcip. Zatem ty nie masz poczucia humoru, ewentualnie jesteś niekulturalny i chamski.
@Draakul: Okej, to idź i powiedz policjantowi, że jest debilem. Daj znać czy podziela twoje zdanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Przytoczę definicję ze słownika, która również nie pokrywa się z twoją opinią:

debil

1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»

2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
@SkrytyZolw jesli bylby znajomym z poczuciem humoru to się zaśmieje, a jak "dzbanem" to dopiero na komendzie się zaśmieje. Widzisz o co pije? Każdy ma inne poczucie humoru i strigerowalas się, jeżeli ktos ma inne niz Ty. Tak jak ja na tym memie z 1 postu. Wiec więcej luzu i miłego dzionka życzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Każdy ma inne poczucie humoru i strigerowalas się, jeżeli ktos ma inne niz Ty


@Draakul: Nie, powtórzę raz jeszcze - chodzi tylko i wyłącznie o chamstwo. Nie toleruję go, a ty teraz odwracasz kota ogonem. Wyzywanie innych nie jest śmieszne, no może dla prostaków jest.
@SkrytyZolw w sumie Ty też. Mój debil moze byc porownywalny do przytoczonego przez Ciebie (na memie) określenia. Jeżeli Ciebie boli to słowo, kogos innego moze boleć ta fraza. Wtedy wychodzisz na osobę, która opisalaś powyżej. Plus nie wiem do końca, kto tutaj jest niekulturalny, bo przytyki ad persona również do nich należą.