Wpis z mikrobloga

Jest grudzień 2010, środek gimnazjum. Na dworze leży śnieg, lekki mróz daje o sobie znać, wszędzie pojawia się coraz więcej ozdób świątecznych. W szkole większy luz, żadnych sprawdzianów i kartkówek - wszyscy żyją już zbliżającymi się świetami i przerwą świąteczno-noworoczną, nawet nauczyciele nie chcą sobie zadawac pracy do domu. Przychodzi ostatni dzień w szkole czyli wigilia klasowa, pozłączane szkolne stoliki uginają się pod dwu litrowymi caprio, ciachami i piernikami. W powietrzu unosi się zapach mandarynek. Wymieniacie się w klasie prezentami, zwykle jakimis zestawami i kosmetykami. Wraz z kumplami chodzicie między klasami, pijecie i jecie. Umawiacie się na popołudniowe i wieczorne gierki w kanterstrajka 1.6 na swoim własnym, 10-slotowym prywatnym serwerze. Po wigilii idziecie z ziomkami testować nowo zakupione petardy, im głośniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracacie do domu w super humorze, przed wami perspektywa prawie 2 tygodni wolnego, prezentów, świątecznej atmosfery i najlepszego jedzenia w roku. Odpalacie csa, wszyscy na serwie w zajebistym nastroju, niektórzy dodatkowo podjarani bo przesiedli się z non steama na steama. Gracie dusta 2, który cały przystrojony jest w świątecznych ozdobach. I tak mijają kolejne dni błogiego lenistwa, bez żadnych zmartwień.

To było 10 lat temu, a pamietam i potrafię sobie odtworzyć te sceny jakby to było wczoraj. Chciałbym cofnąć się w czasie choćby na ten jeden dzień, poczuć się jak wtedy, przypomnieć sobie jak wyglądał świat bez smartfonów itp. A wy macie podobne wspomnienia?

#nostalgia #wspomnienia #swieta #szkola #gimbaza #cs16
shelby0153 - Jest grudzień 2010, środek gimnazjum. Na dworze leży śnieg, lekki mróz d...

źródło: comment_1607433420amDGtvMFOLIOBOImrCXdU1.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@shelby0153: ehhh... Pamiętam to jak dziś + te wszystkie miłe internetowe znajomości. W zimę zawsze wracaliśmy do Tibii, mieliśmy dużą gildie na wyspie nowych. De_italy i Aztec na cs 1.6 i prywatne świąteczne serwery. Nie przyszedłem tu by czuć opie.
  • Odpowiedz
@shelby0153: no mam, sięgają czasów kiedy petardy robiliśmy sami wh wiedzy i intuicji. nie było CS 1.6 , nie było CS 1.o , komputera nie było , a tym bardziej netu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@shelby0153: 10 lat temu byłem w pierwszej klasie technikum, gdzie już totalnie cope'owałem i żyłem w swoim świecie. Natomiast rok wcześniej, w 3 klasie gimnazjum trwało apogeum gnębienia mojej osoby, a koleżanka, z której powodu miałem robić magika, nie chciała podzielić się opłatkiem. Urwałem się wcześniej, wracałem przez zaspy i płakałem. Przegryw po całości.
  • Odpowiedz
@h0man: ogolnie samego okresu gimbazy nie wspominam zbyt dobrze, wiec tez nie chcialbym wrocic do tamtych czasow, jedynie do takich "niestandardowych" jak wlasnie przed swietami, takiej totalnej beztroski, zeby znow poczuć taka radoche z csa czy walenia petardami itp
  • Odpowiedz