Wpis z mikrobloga

bo ma to wpływ na to, co jest wrzucane na rynek gier


@getin: Zrób swoją grę. Bankowo będzie 10/10 i wszystkie studia będą z Ciebie brać przykład. Wtedy będziesz miał największy wpływ na to, co się znajduje na "rynku gier"...
@getin: #!$%@? mnie to całe preorder, startup. Debile z kasą tak rozbestwili producentów, że po #!$%@? mają się starać skoro kasę dostają z góry. W normalnym świecie wynagradza się wyniki a nie #!$%@? obietnice. Gra zbugowana tak, że się grać nie da a debile jeszcze zmieniają region na Nową Zelandię aby grać dzień wcześniej. #!$%@? ugracie jak się wam gra #!$%@? na ekranie powitalnym. Ja kupię grę ale za pół roku
@getin: Najważniejsze aby gra nie była drewnem. Przymyka się oko na bugi jeżeli reszta jest bardzo dobra. Cyberunka dopiero pobieram, ale pamiętam jak było na przykład z Kingdom Come: Deliverance. Gra była świetna, a przez czepialstwo recenzentów o niedociągnięcia gra miała bardzo niskie noty. I mało kto chciał w nią grać.
Ja kupię grę ale za pół roku albo póżniej jak już wszystko będzie poprawione. A debile niech sobie psują zabawę graniem w niedokończony produkt.


@ethics: dlatego postujesz na ten temat co 10minut?