Wpis z mikrobloga

Ach ten najlepszy dziennikarz w pełni "niezależnych" mediów, taki subtelny symetrysta zawsze dociekający prawdy.
No chyba że przyjdą koledzy z PiSu, to unikamy trudnych pytań. Mądrzejsze jest ich po prostu wtedy nie zadawać, lepiej na chillu z odbiorcami posłuchać jak Szumowski gra na pianinie melodię za hajs polaków, ewentualnie poskakać jak małpa w studiu i zakrzyczeć nie dając dojść do słowa komuś z anty-rządowymi opiniami ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szkalujesz plusujesz

#bekazprawakow #bekazpisu #rmffm #mazurek
drsteve - Ach ten najlepszy dziennikarz w pełni "niezależnych" mediów, taki subtelny ...

źródło: comment_1607372785AcOp3dkymq5rgki3IAlU4C.jpg

Pobierz
  • 63
@CzajnikZniszczenia: Standardowa metoda chochoła, jeszcze bardzo często wyciąga dosłownie cały życiorys gości, których ma za zadanie "zgnoić" i ogłosić epickie zwycięstwo (NO ALE ZESRAŁ SIĘ PAN W 1999???? TAK CZY NIE).
Niestety codziennie w pracy jestem zmuszony tego słuchać i od razu mówię, że oceniam przez pryzmat tego 15 minutowego okienka. Ale może to najlepsza metoda, bo sugerowanie że większość Polaków w ogóle sięga po dalszą część w internecie żeby wyrabiać
@drsteve: Dla mnie Mazurek przeprowadza wywiady z których nic nie wynika. Ani nie zadaje ciekawych pytań, ani nie daje się dobrze wypowiedzieć jego gościowi bo co chwilę mu przerywa zadając kolejne pytanie z zupełnie innej beczki. Do tego heheszkuje na siłę, żeby to jeszcze miało jakoś zapędzić gościa w kozi róg, albo postawić jakąś dobrą puentę ale nic mu takiego nie wychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
@drsteve: Mazurek mnie zablokował po tym, jak napisałem tweeta, czy zaprosi Szumowskiego na kolejne żarciki, jak sytuacja z koroną zaczęła się pogarszać pod koniec wakacji xD Ani go nie oznaczyłem w tym wpisie, ani do nikogo nie pisałem, tweet miał zerowe zasięgi, więc chłop musi siedzieć na TT i wyszukiwać swojego nazwiska, czy ktoś sobie z niego nie żartuje, żeby zablokować xD poważny dziennikarz
@drsteve: Z biegiem czasu coraz bardziej zdaję sobie sprawę jaki on jest beznadziejny. Dzisiaj rano na przykład gościem Mazurka był Niedzielski i zamiast zadać mu jakieś istotne pytania, to ten przez kilka minut pieprzy i pyta go co dostał na mikołajki. Praktycznie żadnych niewygodnych pytań nie było, same lanie wody. W ogóle nie wspomniał o manipulacji danymi zakażeń przez sanepidy. O tym że zabronili sanepidom ich udostępniania aby uniemożliwić weryfikacje. Już
@drsteve: nie słucham go codziennie, ostatni wywiad jakiego słuchałem bym z Michałem dworczykiem i pocisnal całkiem dobrze. Wydaje się, że to pisowiec ale taki ci się nie cieszy...