Wpis z mikrobloga

DAILY REMINDER 16/365

Gdyby doszło do protestu przeciwko dyskryminacji mężczyzn, która występuje m.in. w:
- prawie rodzinnym
- rodzicielstwie
- wieku emerytalnym
- pomocy w walce z depresją lub zaburzeniami lękowymi (poprzez społeczne stereotypy i przekonania o męskiej wytrzymałości psychicznej i tłumieniu uczuć)
- wyśmiewaniu ofiar samobójstw, których jest więcej wśród mężczyzn niż kobiet jako tych "słabych psychicznie", którzy "nie podołali" swojej roli
- przemocy domowej wobec mężczyzn
- lekceważeniu męskich ofiar gwałtów
- kodeksie pracy
- edukacji m.in. poprzez przyznawanie dodatkowych punktów w rekrutacji na uczelnię za bycie kobietą
- poborze do wojska
- polityce zdrowotnej

Jedyne co mężczyźni dostaliby w takiej sytuacji od k*biet to pogarda i jeszcze większa nienawiść do was, a niektóre z nich najchętniej odebrałyby wam resztki praw jakie posiadacie. Nawet wam cucki i spermiarze, którzy jak pieski grzecznie chodzicie przy ich nóżce podbijając im i tak przerośnięte ego, bo liczycie na byle jaki kontakt fizyczny z nimi jak będziecie krzyczeć to co wam rozkażą.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #przegryw #falszyweoskarzenie
Pobierz s.....j - DAILY REMINDER 16/365

Gdyby doszło do protestu przeciwko dyskryminacji m...
źródło: comment_16073716615wz09s9HGRiQLSHAUVREY0.jpg
  • 19
@Lolistatrolista: Co za bzdury. Bierzecie jakies pojdeyncze sytuacje, albo osoby i uprawiacie cherry picking. Połowa przyczyn strajku jest zrozumiała i je popieram m.in opieka nad dziećmi, ale to?

pomocy w walce z depresją lub zaburzeniami lękowymi (poprzez społeczne stereotypy i przekonania o męskiej wytrzymałości psychicznej i tłumieniu uczuć)

- wyśmiewaniu ofiar samobójstw, których jest więcej wśród mężczyzn niż kobiet jako tych "słabych psychicznie", którzy "nie podołali" swojej roli

Przecież wy se
@Capo_di_Sicilia: To nie jest cherrypicking, tylko powszechne zjawisko. Faceta się powszechnie uważa za takiego, który nie może mieć depresji, ani nie może się obronić przed kobietą. A teraz kobieta może dosłownie z dupy zadzwonić na policję, że ktoś ją napasuje i bez zastanowienia policja ma prawo takiego gościa zabrać na komendę i rozpocząć kosztowny proces. Ofiar samobójstw nikt z nas nie wyśmiewa, a wręcz przeciwnie, często inni je wyśmiewają. Pamiętasz Dominika
@Lolistatrolista: Oczywiscie, że się uważa, ale to sami faceci to nakrecaja. Musiałem sprawdzić kto to jest i znalazłem

Trzy lata temu 14-latek na własnej skórze przekonał się czym jest homofobia i jak okrutni potrafią być rówieśnicy. Popełnił samobójstwo. Jego koledzy nie ponieśli kary – sąd sprawę umorzył. – Dla mnie sprawiedliwym wyrokiem byłoby, gdyby w szkołach było więcej tolerancji, szacunku i pracy nauczyciela z uczniem


Czyli można wywnioskować, że był niszczony
Czyli można wywnioskować, że był niszczony za to, że był homoseksualista i "Jego koledzy nie ponieśli kary". Koledzy czy koleżanki?


@Capo_di_Sicilia: Tutaj chodziło o to, jak została potraktowana ta cała sprawa. Wszystko zostało umożone, bo gościu był chłopakiem.

Słowo klucz "niektórzy faceci"


Co nie zmienia faktu, że nie wszyscy będą to otwarcie pisać, bo to przecież sprawa oczywista, że facet ma być bezdepresyjnym. Do tego zaliczają się te wszystkie julki i
@Lolistatrolista: Apropo Szymańskiego, i płci oprawców, na Facebooku po jego śmierci, może nie stanowczą, ale widoczną częścią, praktycznie 50/50 to były dziewczyny, typowe julki z filtrami ze snapa. Stwierdzenie koledzy nie musi oznaczać w 100% facetów, tak samo jak oni może oznaczać 2 facetów i 2 kobiety.
@Lolistatrolista: Szkoła to było od zawsze miejsce większej lub mniejszej przemocy i to nie jest wina kobiet, tylko systemu i miałkości kadry nauczycielskiej. A do leczenia depresji obie płcie mają takie same prawa. Zdrowie psychiczne w Polsce to jest żart, ale nie ma tu dyskryminacji ze względu na płeć.

To że ktoś coś wrzuca na jakiś tag to nie jest obraz całego spoleczenstwa. Tak samo jak Tinder nie jest dla mnie
@Capo_di_Sicilia: Blackpill, ten czysty, nie jest toksyczny. Jedynie zakłada to co zostało opisane przez socjobiologów, a niestety nie dostało się do mainstreamu. Ludzie to też w pewnym sensie zwierzęta, dlatego wygląd ma największe znaczenie, tego nie da się ukryć. Jestem młody, ale to nie oznacza, że mam większe szanse od tych, co maja tutaj prawie po 30-lat. Tinder to syf dla facetów poniżej 9/10, kobieta ma możliwość przesuwania w lewo aż
@Lolistatrolista: Źródło braciasamcy nie jest żadnym miejscem do zdobywania wiedzy o świecie, ale dobra :D Wszedłem, przeczytałem i dla mnie to stek bzdur. Dlaczego? Bo skupia się na wycinku rzeczywistości. Wygląd jest ważny ofc, ale dobry ubiór potrafi zdziałać cuda, ułamek społeczeństwa wygląda jak model z okładki men's health, ale większość dorosłych ludzi uprawia/uprawiała seks.
Jak to możliwe? Podstarzały Janusz z wielkim bebechem obraca 18latki bo ma firmę i mustanga? Laska