Wpis z mikrobloga

Cześć.
Mam kilka pytań do Was:

Czy ktoś z Was poszukuje projektów/ start up'ow do których mógłby dołączyć, np. żeby się uczyć lub uczestniczyć w tworzeniu takiego?

Albo ktoś z Was poszukuje osób do pomocy przy swoim projekcie?

Czy ktokolwiek rozważa podjęcie dodatkowych niepłatnych zajęć?

Chcielibyście mieć dostęp do projektów lub po prostu mieć możliwość napisać, że chcecie wziąć w czymś udział, ale możecie przeznaczyć tylko np dwie godziny w tygodniu lub interesuje Was konkretna technologia albo chcecie szkolić język angielski?

Może dotyczyć IT, ale nie musi.

Dajcie znać jak to wygląda z Waszej perspektywy!
Z góry serdeczne dzięki :)

#programista15k #pracazdalna #startup #rekrutacja #rozwojosobisty #naukaprogramowania #otoja
  • 8
@Oto_ja: Jeśli o mnie chodzi byłbym zainteresowany w tworzeniu/braniu udziału w jakimś projekcie, poświęcając swój czas, zawsze to jakieś dodatkowe doświadczenia. Jeśli chodzi o poszukiwanie takich startupów to nigdy tego nie robiłem właśnie ze względu na duże skojarzenie startupów z branża IT, z którą nie jestem związany w żaden sposób.
@Oto_ja: Odpowiadając na pytania (z perspektywy amatora klepania w komputer):

1. Dodatkowe projekty są zawsze super, od dłuższego czasu często nagabuje znajomych, czy nie potrzebują jakiejś aplikacji czy czegoś, co mógłbym im zrobić, gdy brakuje mi pomysłów - mają mnie już powoli dość, więc jak najbardziej dostęp do takich projektów by mnie interesował.
2. Zwykle przy swoich projektach pracuję sam, bo "mam wizję, której nikt nie rozumie", gdy mam ochotę pracować
@KosmatyBarszcz: Wow. Dzięki za odpowiedź. Szczerze mówiąc osobiście mam tak, jak Ty w punkcie 2 i 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do punktu 1 - może już niedługo nie będziesz musiał :D Jak się uporam ze wszystkim :(
Co do punktu 4 - myślę, że każdy by miał szansę znaleźć coś dla siebie.