Wpis z mikrobloga

@Parobekzdoliny: Fajny ale nie rób więcej.

Tak poważnie, to bardzo fajne focisze. Trzecia za ciemna mi się wydaje i jak ktoś zauważył, trochę krzywe. Ja tam się #!$%@? znam na fotografii, więc oceniam czysto wizualnie. Pstrykaj dalej, tą drugą to bym sobie nawet na tapetę ustawił, jakbyś podesłał w pełnej rozdziałce na jakiś hosting :)
@Parobekzdoliny: Polecam nie ruszać za bardzo sharpen lub uważać na zbyt mocne wyciąganie świateł/cieni (czasem efekt podobny) - tj. zbyt ostrych krawędzi. Kadry 1 i 2 spoko, na 3 trochę do mnie nie trafia - nie ma gdzie oka zawiesić, krzak/drzewo z lewej trochę zbędny, coś też za ciemno i brudno wyszło :/
@Parobekzdoliny:
1. Leci w prawo. I nie pasuje tu podzial kadru w polowie. Zetnij gorna czesc zdjecia tak prawie o 1/3 zeby zachowac zloty podzial. Zdjecie nabierze wyrazistosci.
2. Nawet fajny kadr - ale zadaj sobie pytanie co jest tematem zdjecia? Ognisko, lawka, krajobraz? Przy krajobrazach - szczegolnie takich czasami przydaje sie wieksza GO. W dodatku w tym kazdrze masz dwie linie podzialu - horyzont i wgorze za lawka - jednak