Wpis z mikrobloga

@10129: Aktualne scenariusze to strach przed początkiem uzależnienia, że nic nie będę pamiętał i taki ogólny stach
Nie wiem no, mam tak z wszystkim co oddziałuje na mnie psychiczne
@Ki3mon: od tego wcale nie jest tak łatwo się uzależnić jak straszą. to nie heroina. jak nie będziesz brał tego brał wiele razy w tygodniu przez długi czas nic Ci nie będzie, tylko się pilnujesz i tyle.

nie stracisz pamięci po normalnych dawkach, trzeba ostro przesadzić z dawką.

miałem lęki przed tabsami po narkotyku jak źle zadziałał xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: w końcu wziąłem, co prawda 2h później niż założyłem. Tylko teraz jestem lekko spanikowany :/ i mam strach przed depresja oddechową xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: 0.25 wiem o tym, ale to jednak lęk , znikło mi jakby parcie na oddychanie, trzęsę się że strachu ale jestem spokojny
chciałbym mieć tak #!$%@?


@Ki3mon: co masz na myśli?

Teraz jestem spokojny i spanikowany jednoczesnie xd

jak Ci wystarczy taka dawka to powinieneś nie czuć lęku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: trochę się trzęsę , jestem ruchliwy, ale mam spokojny puls co jest też moim lekiem
Zauważyłem też jakby spowolnienie w oczach, jak macham telefonem w ciemności to mam taki chwilowy ślad którego raczej by nie było normalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: No miałem tak że czasami biały na telefonie robił mi się czerwony, i miałem takie jakby mignięcie czerwonego na całe pole widzenia ale to chyba przez nerwy. Teraz jeszcze mam szum w uszach większy niż zwykle