Wpis z mikrobloga

Dwa najgorsze zapachy jakie tutaj zostały polecone mi na tagu. Jedno to Giorgio Beverly Hills Pour Homme for men, które pachnie jak stary dziad z lat 90, który wrócił z niemiec nowym mercedesem. A drugie to Rasasi La Yuqawam Pour Homme, które śmierdzi jakby ktoś palił papierosy nałogowo i zapijał to kawą. Ostrzegam mireczków, by nie sugerowali się w 100% tym co tutaj ludzie rekomendują, sam wpadłem w sidła. Chętnie się też ich pozbędę xD
#perfumy
M.....1 - Dwa najgorsze zapachy jakie tutaj zostały polecone mi na tagu. Jedno to Gio...

źródło: comment_16072564650GGwGLJQqGi7wCb527e97O.jpg

Pobierz
  • 20
@Metiu1231: zgadzam się co do La Yuqawam. Nie to ze zapach jest zły, bo techniczne rzecz biorąc jest bardzo dobry. Tylko jest tak ostry, intensywny i świdrujący ze niemal dla mnie nienoszalny. Malinę czuć tylko w zatyczce od dekantu. A pachnie jak garbarnia, ze wszystkimi swoimi skórami i chemikaliami używanym w wyprawianiu skory. Na pewno nie jest tk zapach dla początkujących
@ThirtyDoorKey: chyba mamy inne definicje słowa „łagodny” ( ͡° ͜ʖ ͡°) łagodne to mogą być zapachy Prady ;). Ja zapach po pierwszym strzale odebrałem jako bardzo intensywny, odstraszający wręcz. Nie takiej skory oczekiwałem ;/ sprzedałem dekant po dwóch próbach nadgarstkowych
@bez_szalu: Ze znanych mi zapachów póki co to pokonał mnie jedynie gucci guilty absolute, tak mi ten zapach nozdrza poturbował, że masakra. Inne zapachy takie jak chociażby Joop Homme uważany za killera czy Bentley Intense to dla mnie zapachy raczej łagodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)