Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony postawą ludzi dotycząca szczepionki na covid. Osobiście nie zamierzam brać udziału w eksperymencie medycznym tzn masowego wyszczepiania na covid.

I co? Jestem przez znajomych wyzywany od foliarzy, od szurów. I twierdzą że szczepionka jest przecież dobrze przetestowana, bezpieczna i skuteczna. A skąd to wiedzą? Bo tak piszą gazety i tak mówi telewizja.
Moim zdaniem nie jest możliwe żeby szczepionka stworzona w kilka miesięcy była dobrze przetestowana.

Co więcej będzie to szczepionka mRNA! Pierwszy raz w historii! A wiecie jak ona działa? Do ludzkiego organizmu jest wstrzykiwany spreparowany materiał genetyczny który zmusza nasz organizm do syntezy związków chemicznych podobnych do tych znajdujących się w covidzie. Nie wiadomo czy nie spowoduje syntezy czegoś innego, na przykład jakiś neurotoksyn. Nie wiadomo czy długoterminowo nie spowoduje jakiś nieodwracalnych zmian w naszych ciałach. Co jeśli za 3 lata okaże się że ludzie są bezpłodni?
Ale oczywiście to ja jestem wariatem bo przeczytałem badania naukowe i jestem przekonany że te szczepienia nie skończą się dobrze.

#medycyna #koronawirus #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polska #bekazpisu #szczepienia #ratownikmedyczny
  • 37
  • Odpowiedz
  • 2
@Scaab ale skąd ty to możesz wiedzieć? Podaj jakieś fakty i dowody odnośnie badań do pracy które będą wymagać szczepień na covida który będzie nie obowiązkowy, bo z tego co wiem to obecnie nie trzeba szczepić się na grypę by przejść badania do pracy? Ej chwile chwile, ty jesteś tym gościem od baitów na hashtagu #nieruchomosci tak? To już wiem dlaczego powstał ten wpis.
  • Odpowiedz
@Scaab: wiesz do tej pory zawsze było tak że jak ktoś negował szczepienia to był foliarzem, antyszczepionkowcem. I teraz wszyscy myślą że to taka sama szczepionka jak każda inna, a to nie prawda.
  • Odpowiedz
@megawatt: w naszym pięknym kraju za morderstwo albo trwały uszczerbek na zdrowiu dostajesz jakieś ochłapy, i musisz się sądzić latami. Czy ci się wydaje że korporacja chętnie wypłaci ci odszkodowanie?
  • Odpowiedz
@Scaab: na kobietach w ciąży nie robi się badań i nie wymusza się szczepień.

Tak, badano na różnych grupach etnicznych. Zakładam że nawet tego nie poszukałeś. A to jedna z pierwszych informacji na stronie producenta.

Nie, bo szczepionki nie metabolizuja się w wątrobie tak jak leki, więc nie robi się z nimi badań na interakcje. Tak samo jak np. nie robisz badań interakcji z pasztetem.

Argumentum ad "ja nie przeczytałem".
  • Odpowiedz
@Scaab: pokaż mi badanie że NA PEWNO nie masz paranoi.

Ale jeśli to Ty za nie zapłacisz to zaneguję je z miejsca bo badacz miał konflikt interesów.
  • Odpowiedz
@613_07: a co to za z dupy porównanie? po #!$%@? komuś badanie że na pewno nie mam paranoi?
A szczepionka zostanie wszczeiona miliarom ludzi więc powinno być to bezwzględnie jasne że nie jest groźna
  • Odpowiedz