Wpis z mikrobloga

Niektórzy powrutowcy nie wytrzymują już ciśnienia i zaczynają otwarcie #!$%@?ć się do Mercedesa o wypożyczenie Rusella z Williamsa. Bo jak to tak można sobie wziąć kierowcę z innego zespołu? Ciekawe, co by powiedzieli, gdyby w Ferrari zwolniło się miejsce i wzięliby Gio, a Kubica dostałby fotel w Alfie. Pewnie również byłoby to niesprawiedliwe i niezgodne z duchem sportu. Źródła nie chce mi się wklejać, bo co chwilę pojawia się nowy taki wpis. Myślę, że w ten weekend dostępność maści na ból dupy w polskich aptekach spadnie do poziomu stanów magazynowych ps5 w media expercie.
#f1 #kubica #powrutcontent
  • 34
@smutny_kojot: otoz nie do konca kolego. ja osobiscie pisalem, ze to dla mnie dziwne, a nie jestem powrutowcem, co kolwiek to oznacza :D uwazam po prostu, ze to nieco dziwne, ze kierowca z teamu 1 pojedzie w teamie drugim w jednym wyscigu. nie ma tutaj znaczenia, kto to jest i jakie to teamy. uwazam, ze jest to #!$%@? :]
Ciekawe, co by powiedzieli, gdyby w Ferrari zwolniło się miejsce i wzięliby Gio, a Kubica dostałby fotel w Alfie.


@smutny_kojot: prędzej wzięliby Raikkonena, ale to mniej ważne. Bardziej dziwi mnie fakt, że bycie kierowcą rezerwowym w Mercedesie to stanowisko, gdzie nosimy kawę i dostajemy za to hajs, autem się nie pojeździ oprócz symulatora xD Życzę jak najlepszych wyników Russellowi w ten weekend, ale wyruchanie Stoffela jest trochę nie na miejscu według