Wpis z mikrobloga

Drop S.A – silna spółka na trudne czasy!

Analiza fundamentalna

Spółka DROP zajmuje się organizacją odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego, tym samym wpisując się w międzynarodowy boom na spółki związane z IT. Marek Suchowolec pracował jako makler w Biurze Maklerskim Banku Śląskiego SA, tym samym poznając parkiet od podszewki. Dobrze zna oczekiwania inwestorów i stara się wychodzić im naprzeciw – historyczne dane dostępne w serwisie Bankier.pl wskazują, że od blisko miesiąca Drop SA utrzymuje stabilny wzrost na poziomie blisko 4%.

Analiza techniczna

Najlepszy moment zakupu, tj. sesja z 18 maja, bezpowrotnie minął. Niemniej, na wykresie dostrzegalny jest tzw. rozkład sprzedażowy (ang. breakdown soldering) napinający cięciwę pod trójkątami Nitwita (ang. Nitwit’s traingles). A zatem powrót do korytarza 0,23 – 0,33 jest wysoce prawdopodobny (p = 0.73) i może nastąpić w każdej chwili. To dobry moment wejścia dla osób, które nie lubią nadmiernego ryzyka.

Podsumowanie

Prawdziwy inwestor wypatruje nie tylko prawdziwych rodzynków, ale - przede wszystkim - stara się szukać pewnych inwestycji. Drop S.A jest bardzo dobrą propozycją dla osób chcących zdywersyfikować swój portfel. Osobiście posiadam 9000 akcji tej spółki i mogę zapewnić, że w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat nie zamierzam jej sprzedawać. Lubię mieć zielono w portfelu.

Rekomendacja: AKUMULUJ

--

O autorze: jestem wieloletnim inwestorem z ogromnym stażem. Swoją przygodę zacząłem od małych spółek notowanych na NewConnect, inwestując kieszonkowe i pieniądze, które zarobiłem na zbieraniu puszek aluminiowych z dźwignią 500:1. Dzięki dywidendom systematycznie powiększałem swój kapitał, który reinwestowałem w akcje takich gigantów jak Enron, Washington Mutual czy WorldCom. Obecnie jestem znanym i szanowanym autorytetem na Wykopie, a moje porady są cytowane w największych branżowych mediach, takich jak "Ulotka reklamowa Provident" czy "Inspiracje tygodniowe".

#gielda #inwestycje #zarabianie #czywartoterazwchodzicw #dropsa
Pobierz CzerwonyjakWIG20 - Drop S.A – silna spółka na trudne czasy!

Analiza fundamentalna
...
źródło: comment_1607048637lKEfn8r9lq2nHvZepecCAB.jpg
  • 4