Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
pamiętajcie, kapitalizm to kolejki za jedzeniem (oczywiście czuby powiedzą że to nie był prawdziwy kapitalizm i następnym razem się uda)

https://edition.cnn.com/2020/11/15/us/dallas-texas-food-bank-coronavirus/index.html

#antykapitalizm #neuropa #4konserwy #komunizm #socjalizm #redpill #libertarianizm #lewica #korwin #konfederacja #akap #wojnaidei
Formbi - pamiętajcie, kapitalizm to kolejki za jedzeniem (oczywiście czuby powiedzą ż...

źródło: comment_1607006137YhT1euwGhodqDhSfrVBBzn.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichalLachim: tak jak chęć wzięcia udziału w krwawej rewolucji gdy metody demokratyczne nie zostały wyczerpane jest złem, tak wyrażanie nadziei, że osoby o odmiennych poglądach zostaną wymordowane jest złem.

@Neubert: jakby ta przyśpiewka dotyczyła zbrodniarzy i nawoływałaby do wieszania np. funkcjonariuszy NKWD i Czeki, którzy popełnili zbrodnie, to byłoby to zrozumiałe. Ci jednak już nie żyją, więc chodzi po prostu o mordowanie ludzi o odmiennych poglądach, czyli o
  • Odpowiedz
@Formbi: wydaje mi się, że w PRLu byly kolejki za jedzeniem, a wtedy byl socjali... komunizm


@Helix: I jeszcze musieli stać na własnych nogach a nie w wygodnych samochodach
  • Odpowiedz
@Formbi: No to porownajmy moze do kraju komunistycznego z doby pandemii. Kora Polnocna walczy wlasnie z fala glodu i o zadnych kolejkach WE WLASNYCH samochodach po pomoc od panstwa mowy byc nie moze. Dzis USA dokarmia swoich najbardziej potrzebujacych a jutro znowu powyciera reszta swiata podloge. Przy czym kraje jak NoKo czy Wenezuela wymra juz dawno z glodu. Taka mala roznica
  • Odpowiedz