Wpis z mikrobloga

@krystiandwukropekv @Noaconiby @bonus @bezsensutenwykop @qtaz28 @greenballz

Ja nie oceniam, jak mówią, że są naturalni to są - ja mam w dupie czy ktoś bije i czy mówi prawdę czy nie. Ale w tej dyskusji porzucam tylko uwagi dla tych co to rozkminiają i im się chce; bo pojawiło się kilka nieścisłości/przekłamań m.in dotyczących mnie

- Głupio jest porównywać faktycznie osobę z 5 lat stażu z 10 lat stażu. Więc porównajmy ich formę
Kasahara - @krystiandwukropekv @Noaconiby @bonus @bezsensutenwykop @qtaz28 @greenball...

źródło: comment_1606972782qoVJiB8MbdkIInZj6fr80G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Owca oczywiście na czyms leciał myśle ze bez wątpienia, ALE uważam ze formę taką jak @Kasahara można zrobić faktycznie z dobra genetyka bez bomby, oczywiście w dłuższym czasie, ale myśle ze jak najbardziej jest to możliwe, co do ciężaru na płaskiej to również uważam ze 140kg nie jest jakims wybitnym wynikiem i ludzie którzy maja predyspozycje do tego sportu spokojnie osiągają ten wynik nawet nie trenując więcej niż raz, maksymalnie dwa razy
  • Odpowiedz
@Noaconiby: Widzę, że ciągle jest katowane, że Owca MUSI być na bombie, bo coś tam. Jestem ciekaw czy inni co go oskarżają przetrenowali też 10 lat naturalnie i są w stanie stwierdzić co można zrobić naturalnie.
  • Odpowiedz
ale inne ćwiczenia upper silne m.in 2x95 kg OHP miałem naturalnie czy 50tki hantle na serie


@Kasahara: To ja korzystając z okazji, takie pytanko na luzie bez spiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś magiczne rady na OHP? Bo o ile ławkę sprogresowałem do 125kg w nieco ponad rok, tak OHP stoi na 75kg jak przyszpilony ;(
  • Odpowiedz