Wpis z mikrobloga

@Noaconiby: taki Wasz obraz wykopki vs normalny chłopak z Waszawskiego Podwórka.
Geny przegrywa vs geny elity. Ja tam oddaje tylko pokłon chłopakom, nadludzie, gdybym mógł to też naturalnie tak bym zrobił, no ale nie mogę :(

I jak coś chłopaki - bo wiem, że czasem czytacie - ja osobiście mam #!$%@?. Jak mówiecie tak jest - elo i pozdro z fartem, bo żeby nie było, że ja się sram do kogoś.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: 200 na ławie to wynik kawy piernikowej 30min przed treningiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było, ja owce osobiście bardzo lubię, imho najlepszy z całego wk (i nie chodzi tu tylko o wyniki siłowe), ale niech sobie każdy sam odpowie.
  • Odpowiedz
@Noaconiby: aj to akurat natural. Ten gość ma geny jednej osoby na tysiąc. Jego ojciec jest k*rwa czarny xD. Gdyby chłop nie miał takich genów nigdy by się nie wybił, nie wiedziałbyś dzisiaj o jego istnieniu. Jak masz na ziemi 7 miliardów ludzi, to zawsze trafi się ktoś, kto wygrał geny w loterii genetycznej. Jak ktoś wygra w lotka, to z tego afery się nie robi, to normlane - takie rzeczy
  • Odpowiedz