Wpis z mikrobloga

Co przemawia za nowym trenerem, że to akurat on został wybrany? I co pozwala mieć nadzieje, że wyciągnie drużynę z dna? Pytam bo nie wiem kto to, a kluby które prowadził nie robią większego wrażenia
#wislakrakow
  • 8
@dam98: Nic za nie przemawia, ale jak ktoś niżej pisał jak wygra derby to na dzień dobry kibice go pokochają (nawet jak później będzie w czapę z Legia i Lechem).

A jak przegra te 3 mecze to całkiem możliwe, że nikt go wieszał nie będzie bo taka sytuacja. Jak dla mnie to komfortowy start, może dużo i szybko wygrać a jak przegra to pójdzie to na konto Skowronka.
Ale to by
@dam98: przemawia za nim 26 lat doświadczenia zawodowego, zaczął trenerską przygodę w wieku 18 lat. Był trenerem juniorów w BVB, Bayerze, Wolfsburgu, RB Salzburg, spod jego skrzydła wyszli tacy piłkarze jak Antonio Rüdiger czy Mario Goetze, współpracował również z Emre Canem czy Sonem z Tottenhamu. Dodatkowo jest uważany za utalentowanego trenera
nie wydaje mi się żeby to był zły wybór :D
@dam98 Bo kiedyś określił grę Cracovii "archaiczną" i że zamiast gry w piłkę nożną Craxa grała w piłkę ręczną ( ͡º ͜ʖ͡º) Gość robił dość dobre wyniki i jest spoza polskiej karuzeli trenerskiej, więc na naszą ligę jest to dobry trener.
@dam98: Daje nadzieję na zbudowanie czegoś trwalszego. Zarówno w Dunajskiej Stredzie jak i w Holandii budował drużyny w oparciu młodych zawodników, jest też dydaktykiem (napisał książkę o taktyce jak i kilka lat temu prowadził konferencje na temat zawodu trenera na Legii), nie jest to typowy niemiecki trener który stawia na jeżdżenie na dupach tylko stawia na drybling i umiejętności indywidualne nad taktyką.