Wpis z mikrobloga

@SowicieSkowyrnyAkurat: nie jest pierwszy bo Cotton wcześniej o tym gadał, ale chodzi o sam fakt że menel na nic sam nie wpadnie żeby pociągnąć kanał bez Konona, musi się na kimś wzorować.
Przecież gotowanie to centralnie zerżnął od Suchego.
@dizel81: No centaur pierwszy coś tam z bushcraftem kombinował ale tylko mówił i kupował sprzęt, chodzi mi o to że menel pokazał coś z "lasu" jakiś namiot, a sradek tylko szukał miejsca gdzie ma zasięg żeby zrobić lajta dla atencji. Menel też może nie nocować w lesie ale coś pokazał nie ważne jakiej jakości i że przy drodze dla wyświetleń, tą ich bitwę bushcrafrową wygrał moim zdaniem ( ͡° ͜
Takie "coolatory" mam.
Filmu tego przygłupa obejrzalem może z 10sekund i musiałem iść to rozchodzić.
Pod koniec lat 90' zostałem harcerzem. W Białymstoku.
To był fart, że to było ZHR, a nie ZHP. Najstarszy członek chorągwi nie miał wtedy 30 lat. ZHR dopiero powstawało na korzeniach komunistycznego ZHP.
Ale ja nie o tym.
Dosyć szybko zostałem osobą niejako decyzyjną w tym zhrze. Na obozach byłem "drugi po bogu", zaraz po "komediancie" (komendancie).
Jeszcze dopiszę. Wypiłem szklankę wódki i obejrzałem na "przewijaniu" film alkoholkupalniano.
Testuje "namiot" (terpa) właściwie z folii NRC. Ale biedny idiota zapomniał o Innym wyposażeniu.
Przy nocowaniu "w lesie" ważny jest śpiwór., ubranie, bielizna. No ale co można oczekiwać po czołokipowanoTV...
@lofix: On tam tylko testuje tą folię, nie wiem kto mu to doradził chyba on sam xDD nic nie podłożył pod ten pseudo namiot, karimaty czy śpiworu nie brał, gówno bushcrafting w jego wykonaniu.
Wygląda na to że on w ogóle nic nie odrobił lekcji tylko kupił jakąś gówno folie i poszedł okolicznego lasku gotować.
Śmiesznie to wygląda, zobaczymy co wymyśli dalej xD
Pisze się tarp ale to pewnie literówka.( ͡