Wpis z mikrobloga

@harpiowata: bo są betaproviderami. To strategia rozpłodowa k0biet stosowana od zarania dziejów. Tzipa daje k0bietom rolę selektorów - to też powszechna wiedza.

Wy różowe paski zwykle nie macie choćby podstawowej wiedzy z zakresu doboru płciowego. W ogóle na żadne tematy nie macie zazwyczaj wiedzy, np. na YouTube 80% widzów kanałów naukowych to faceci.

#!$%@? z wami jest i tyle, a tutaj se chociaż można pomarudzić
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson niby #!$%@? z kobietami, jesteśmy #!$%@? warte i najlepiej jakby nas nie było - ale np. WSZYSTKIE twoje wpisy dotyczą kobiet XDD Tak, codziennie wysrywasz jeden czy dwa wpisy o nas, żaląc się xD jak ja nie lubię pomidorowej to nie pisze codziennie że smakuje jak gówno i ludzie ją jedzący mają #!$%@?ć.
Ale cóż, masz wspólne kółko walenia konia do podobnych poglądów, pozazdrościć ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
doświadczona.


@kosmiczny_dzejson: I po ilu latach w związku/związkach doszedłeś do takich wniosków? Pytam bo zazwyczaj osoby najmniej zaznajomione z tematem mają najwięcej do powiedzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tbhilt:

Jak to jest, że facet kupuje jej ubrania, jedzenie, płaci więcej za wynajem lub mieszkanie, ogólnie wszędzie płaci facet a laski w większości klepią biedę przez całe życie i nigdy hajsu nie mają? xD

Ucisk złego patriarchatu, seksizm, dżender pej gap ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@maad: po 7, ale opinie o różowych paskach wyrobiłem sobie przez całe życie obserwując ich zachowania, wyrachowanie, brak logiki, interesowność i przesadną emocjonalność która powoduje podejmowanie głupich decyzji. k0biety są hipergamiczne - przez ostatnie 100 lat urośliśmy średnio o około 15cm, bo dają dupy głównie wysokim, a wy i tak zaprzeczycie że hipergamia istnieje XD

K0bietom nie należy ufać, u mężczyzn to naturalne, bo ich przetrwanie zależało od zaufania podczas polowań, wyprawy, czy na wojnie. W grupie k0biet zawsze jest #!$%@? dupy za plecami, nieszczere uśmiechy i podkopywanie dołków - są na ten temat badania.

Już same "dzieła sztuki", które trafiają do żeńskiej części widowni sporo mówią na ich temat. 365 Dni, 50 Twarzy Greya, Seks w Wielkim Mieście i tak dalej. "Bo to co nas podnieca o się nazywa kasa", albo Edyta Bartosiewicz "ooo jestem kobietą skłamałam, ale fajnie, nigdy się nie dowiesz". Wartościowych różowych pasków jest może z 5%, a im dziewczyna ładniejsza tym bardziej wysługuje się ludźmi, uważa że wszystko jej się należy, a kukoldy za ładną tzipę jej to wszystko dostarczają. Wszystkie ładne laski jakie znam korzystają ze swojej urody w ten sposób, a u kolesi nie ma reguły, znam wielu atrakcyjnych i ambitnych
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: Dzięki za wyczerpującą wypowiedź. Pytałem bo dziwnie się czyta codziennie takie wpisy gdy mnie to nie dotyczy. Może dobrze trafiłem albo jeszcze o tym nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz