Wpis z mikrobloga

Porównujesz Finlandie i żelu pod prysznic do piwa które ma nazwisko polityka w nazwie i jest przez niego promowane


@Dzikopiryna: FINLANDIA, czy żel "dupomyjeks" to TYLKO NAZWA PRODUKTU. To jest alkohol, aromat, woda, plastik czy cokolwiek....a wy wmawiacie sobie, że zawartość butelki z PIWEM jest NACJONALISTYCZNA.
Nie - zawartością jest woda, drożdże i słód jęczmienny. Tam nie ma ideologii bo TO JEST PRZEDMIOT.

Jak kupiłam koleżance na wieczór panieński wibrator, to nie dlatego, że indoktrynuję jej homoseksualizm....tylko
  • Odpowiedz
Kilka komentarzy wyżej jest filmik, gdzie Kopyr wyjaśnia pajacom dlaczego nagrał filmik xD


@ziumbalapl: co wyjaśnił? Że utrata kilku subów to mały koszt w zamian za reklamę czegoś, co chciało się poddać ostracyzmowi? XD
  • Odpowiedz
rekord sprzedaży


@mbwykop: Jak przeskoczyło z 0 na 1, to rekord. Nie ma to żadnego znaczenia, bo chwilowy boom nie oznacza zdobycia stałych klientów. A Kopyra subskrypcje zdobędzie xD
  • Odpowiedz
@bh933901: Śmiech, śmiechem, ale po tej akcji z wylewaniem Ciechana, dowiedziałem się o tym piwie i stało się jednym z moich ulubionych. Tak działają te wszystkie bojkoty, w dłuższej perspektywie firmy zyskują. Dlatego mam bekę jak jedna i druga strona się w tym prześciguje xD
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: takich kraftow jest na tony, biznesmen się spóźnił o parę dobrych lat i bez kucy to zwyczajnie padnie. Ładnie nawet pojechał typów. Tylko nie przesadzalbym z tą wolnościowoscia, oni to mają tylko jeśli chodzi o podatki. Reszta poglądów to właśnie poziom narodowców czy ich nacjonalistycznych dobudówek, stąd sojusz.
  • Odpowiedz
@LittleBi: koleś ma takie przekonania a nie inne i na ich podstawie nie chce lub chce degustować piwa, mamy wolny rynek, WOLNOŚĆ, znajome hasło? powtarzam, wolny rynek, załóż kanał i stestuj sama
  • Odpowiedz
@100mph: Koleś ma przekonania, że przetestowanie piwa zrobi z niego "nacjonalistę" czy ludzie pomyślą, że wspiera nacjonalistów.

Przetestowanie auta marki porsche zrobi ze mnie nazistę bo marka jest sygnowana nazwiskiem nazisty.

Czujesz teraz absurd #!$%@? głupot, że przedmiot niesie ideologię? I to w dodatku produkt spożywczy. To tak jakby ktoś nie jadł pomidorów bo są czerwone, a to mu się kojarzy z komunizmem.
  • Odpowiedz
@LittleBi: ale to jest jego indywidualna decyzja i ma do niej prawo choćby argumenty były bzdurne

osobiście też bym miał obiekcje na jego miejscu do testowania Mentzena, podczas gdy do testowania Jakubiaka nie ;) a wiesz dlaczego? bo Jakubiak swoje piwa produkował zanim stał się rozpoznawalną twarzą polityki, a Mentzen później i tak na prawdę piwa Mentzena korzystają z popularności swojego politycznego właściciela tytularnego, a więc również z jego
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Hej, dzięki za info że Mentzen ma browar, nie wiedziałem. Wiesz może gdzie można kupić? Raczej wolę tanie koncerniaki, ale tutaj zrobię wyjątek.
  • Odpowiedz