Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Jako zagorzaly fan i wielbiciel Sony, z pierwsza konsola zakupiona w 1998 r. powiem tak:
-tym razem mnie nie przekonali.

Jaram sie jak p------y, a dla chetnych na zakup w Rtv Euro Agd Ostrobramska jest jeszcze kilkanascie sztuk tego cuda!

Jako, ze to moj pierwszy xbox wszelkie porady, tipsy i triki mile widziane.

#xbox #playstation #gry
majkel_bialkov - Jako zagorzaly fan i wielbiciel Sony, z pierwsza konsola zakupiona w...

źródło: comment_1606902820b5NjZfGFialU23o12oa7It.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: tylko nie jasna jest dla mnie jeszcze jedna rzecz, jak przegladam liste gier "game pass" na stronie microsoftu, to po kliknieciu na niektore, dopiero w srodku okazuje sie, ze te sa jednak na game pass, ale ultimate. Da sie sprawdzic jakas liste na podstawowy gamepass? (bo nie mam ultimatea)
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: musial by sie wypowiedziec ktos z konsola na 100% bo ja gram teraz glownie na PC (skoro game pass jest na pc i wszystkie gry MS sa na pc to na razie nie potrzebuje nowego xboxa)

Ultimate lączy przepustkę Game Pass na Xboxa i PC oraz zawiera subskrypcję Xbox Live Gold pozwalającą grać online na konsoli Xbox


a wiec moze te gry o ktorych mowisz ze wymagaja ultimate to
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Polecam ogarnąć na kompie "pomocnik konsoli xbox" tam masz streamowanie obrazu w obrębie sieci domowej, przydatne jak np dziewczyna ogląda serial na tv. Jak masz GamePassa to wiadomo działa też xcloud na telefonie, czasami można sobie popykać jak jesteś na wyjeździe gdzieś gdzie jest dobry net. Jak brakuje ci miejsca na konsoli to podpinasz jakikolwiek dysk usb 3.0 i co prawda wolniej ale działa na strzała. A to w
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Sam z Xboxa przeszedłem do team PC + PS :P bo exclusivy
Jednak jak już wybrałeś to miłego :D
Kupuj gamepass na eneba.pl/ lowcygier.pl/pepper.pl szukaj okazji na długi okres bo wyjdzie taniej.
Ewentualnie kombinuj z gamepassami po 4zł, gierki można kupić tanio na VPN Argentyna/Brazylia itd ale to pewnie wiesz po playce ;P
Polecam kupić akumultorki do padów najlepiej Eneloopy i do tego cyfrową ładowarkę by lepiej ładowala i dłużej pożyły.
Obczaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov no ale dlaczego? Sam będę kupował i pewnie wybiorę ps5 pewnie w jakimś krótkim czasie wprowadza playNow czy cos tam od nich. I czym x klocek wygrywa z ps5?


@fraciu: na ten moment dla mnie glownie wlasnie game passem, wsteczna kompatybilnością, wiadomo same konsole porównywalne. Ps5 moze kiedys
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miłej gry, tak to polecam na start: Ori, Forza Horizon 4, Gears 5 bo na PS tego nie było a gry są świetne :)
@mattz_:
Dzieki, wlasnie tez zawsze chcialem je ograc! Najlepsze, ze wszystko jak za darmo w GamePass
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov jak już czekasz i masz wykupiony zwykły gamepass - przy zakładaniu konta zapytają czy chcesz gamepass ultimate za 4zl na miesiąc lub 3-4 miesiące a promocji. Jedyny haczyk jest taki że subskrypcję musisz mieć i podpięta karte/paypal. Ale p to się nie martw. Bierz to za 4zl - całego Twojego zwykłego gamepass przekonwertuje Ci na ultimate + dołoży to z promocji. Czyli np. Mając rok zwykłego dostaniesz za te 4zl
  • Odpowiedz