Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Jako zagorzaly fan i wielbiciel Sony, z pierwsza konsola zakupiona w 1998 r. powiem tak:
-tym razem mnie nie przekonali.

Jaram sie jak p------y, a dla chetnych na zakup w Rtv Euro Agd Ostrobramska jest jeszcze kilkanascie sztuk tego cuda!

Jako, ze to moj pierwszy xbox wszelkie porady, tipsy i triki mile widziane.

#xbox #playstation #gry
majkel_bialkov - Jako zagorzaly fan i wielbiciel Sony, z pierwsza konsola zakupiona w...

źródło: comment_1606902820b5NjZfGFialU23o12oa7It.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesusOfSuburbia: pan domyślam się wielce miastowy.. ale dobrze dobrze, szczekaj tam sobie kolego i podnoś sobie ciśnienie, żeby ci tylko żyłka nie pękła ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam cieplutko, na szczęście nie będę musiał czytać kolejnego furiata
  • Odpowiedz
@sradam: ja mam zakupione białe eneloopy z akumulatorkiem i jestem zadowolony. są trochę słabsze niż czarne, ale i tak trzymają bardzo długo. Cena również niższa, bo 80zł za zestaw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sradam: fajne macie standardy na tym tagu #xbox, @majkel_bialkov taguje wpis #playstation, ja się po prostu pytam czym Xbox przekonuje, a jedyne co dostaję to jakiś ból dupska posiadaczy Xboxa, których jedyną aktywnością jest udzielanie się na tagu i wklejanie średnio śmiesznych memów o Playstation. Nie kupiłem żadnej nowej konsoli i mogę wymienić kilka powodów czemu, czy to o Xboxie czy PS5.
  • Odpowiedz
@nofink: wiem wiem, ale wtedy sfrustrowany kolejnymi rozładowanymi bateriami poszedłem do pobliskiego elektronicznego. Tak czy owak i tak jedne są naładowane więc wymiana 10sekundowa to żaden problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@majkel_bialkov: a niby czym Xbox przekonuje? Gejpasem i słabszą wydajnością w grach mimo lepszych bebechów?


@JesusOfSuburbia: jak to gejpasem? Widac, ze nie chcesz nawet normalnie dyskutowac, tylko jestes fanbojem, wiec nie sile sie na odpowiedz. Dodam tylko, ze od lat kupowalem playstation, ale teraz sie nie postarali xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov: ojejku, dla beki napisałem gejpass zamiast gamepass, zgłosisz mnie do prokuratury za obrazę uczuć religijnych? Argumentum ad fanboyism kończy dyskusje, każdy kto nie pochwala danej konsoli jest oczywiście fanatykiem tej drugiej. Jak chciałeś się po prostu pochwalić zakupem to nie rozumiem tagu #playstation.
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel_bialkov no ale dlaczego? Sam będę kupował i pewnie wybiorę ps5 pewnie w jakimś krótkim czasie wprowadza playNow czy cos tam od nich. I czym x klocek wygrywa z ps5?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bodzias1844 @sradam @3mortis @mattz_ @nofink @Just_Doesnt_Know

Start niezbyt udany, po godzinie prob zalozenia konta okazalo sie, ze maja jakas awarie...
A podobno to Playstation Network ma c-----y online :P. Musze przyznac, ze tego sie nie spodziewalem, ale trudno, trzeba czekać. Na ten moment nie mam nawet jak w cokolwiek zagrac bo bez konta sie nie da sie uruchomic gamepassa ()
majkelbialkov - @Bodzias1844 @sradam @3mortis @mattz @nofink @JustDoesntKnow 

Start ...

źródło: comment_1606908152HN6j7xkwchINVaibPG96U8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: no to powiem ci że masz wybitnego pecha bo mi przez ostatnie 3 tygodnie wszystko działa bez zająknięcia..swoją drogą to nie wiem czy dziś MS nie ma jakichś problemów z serwerami bo mi z rana nie działał Exchange ani logowanie na OneDrive plus część stron WWW działała z d--y. Sam net śmiga jak złoto. Może to kwestia jakiegoś globalnego problemu? (Tak tylko dywaguję..)
  • Odpowiedz
ja mam zakupione białe eneloopy z akumulatorkiem i jestem zadowolony. są trochę słabsze niż czarne, ale i tak trzymają bardzo długo. Cena również niższa, bo 80zł za zestaw.


@lizakoo: Polecam polskie EverActive 2600, pojemnością wg testów biją Eneloopy a i są znacznie tańsze. Testuje je odkąd mam konsolę i póki co tylko raz ładowałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov:


porady, tipsy i triki mile widziane.


przede wszystkim game pass polaczony z abonamentem od EA i w zasadzie mamy nadrabiania na lata


@3mortis: czy w game passie te gry sie kumuluja czy np wchodza 3 nowe, a jakieś 3 z tych ponad stu zostaja usunięte?
  • Odpowiedz
czy w game passie te gry sie kumuluja czy np wchodza 3 nowe, a jakieś 3 z tych ponad stu zostaja usunięte?


@majkel_bialkov: cos jak netflix, jest jakas biblioteka i co miesiac oglaszaja co dodaja, a czasami tez co wyjdzie od nowego miesiaca itp ale microsoft obiecuje ze gry ich firemek tam beda od premiery, a ze kupili obsidian, bethesde itp to ciekawi mnie premiera nowego tesa :P

np w
  • Odpowiedz