Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem za bardzo decyzji Haasa. O ile ogłoszenie Mazepina zostało przykryte przez zakażenie Lewisa, to z decyzją o Micku mogli poczekać. A tak została ona przyćmiona Russelem, nadziejami i oczekiwaniami wobec niego.

Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za tym aby zespół wykorzystał potencjał marketingowy kierowcy. A młody Szumi ma ogromny potencjał. Przynajmniej ta kwestia mogłaby został wyciśnięta do ostatniej kropli. Biorąc pod uwagę, że Mich to nie jest dzik, Haas rewolucji nie zrobi, a silnik Ferrari to złom to z innych kwestii może nie być co wyciskać.

Oczywiście co do ostatniego zdania to chciałbym się mylić.
#f1
  • 9
@siwers3: @bjorno: kwestie ogłoszeń kierowców są uregulowane w umowach, które mają sztywne terminy, np. wprost napisane że ogłoszenie Micka miało być 2.12.2020 r. tak żeby każdy sponsor wiedział i mógł się przygotować itd. A że w międzyczasie wyszła sprawa Lułisa to już inna sprawa.
@siwers3: z dnia na dzień ciężko zmienić. Zobacz że Mercedes powiedział że do czwartku/piątku ogłosi zastępstwo (a zazwyczaj jak tak się mówi, to robi się to ostatniego dnia, ewentualni kilka dni po jeżeli jesteś polskim rządem), a sponsorów HAAS ma na całym świecie + ich zarządy + zarząd zespołu i właściciele. Na tak szybko tego nie dograsz.

Poza tym pamiętaj, że materiały marketingowe są już przygotowane, merchandising itd.
@siwers3: mam. i nie eksport mebli a zamknięcia roku obrotowego i likwidacja funduszy i spółek celowych w Niemczech co wiąże się z zamknięciem wszystkich transakcji nieruchomościowych (i nie tylko).