Wpis z mikrobloga

@st00ley: Nie powiedziałem, że jest nie jest ważny, tylko, że nie jest najważniejszy, po drugie aborcja powinna być legalna jak w każdym cywilizowanym europejskim kraju a po trzecie każda ingerencja rządu w wolność może skończyć się jak w pewnym rosyjskim państwie XX wieku. Najpierw kobiety, potem ograniczenie antykoncepcji lub zakaz par homoseksualnych a na samym końcu będzie godzina policyjna, oczywiście wprowadzą bykowe czyli na osobach bez dzieci również się to odbije
@NatarczyweConfetti: Ja nie zabieram głosu w sprawie aborcji (szczerze mówiąc to nie przeszkadza mi to gdyby była legalna) tylko zauważam, jak z jednej strony normictwo i kobiety mówią incelom, że bez seksu da się żyć i inne takie a z drugiej wielki ból dupska, demonstracje na ulicach itp. w sprawie aborcji (która przecież wiąże się z tym niby nie ważnym seksem).
Jedzenie to potrzeba najwyższej wartości a seks nią nie jest


@NatarczyweConfetti: jedzenie jest potrzebą najwyższej wartości bo bez niego ciało umiera. zbliżenie jest potrzebą niemal równie ważną bo bez niego wielu ludzi umiera duchowo i stają cieniem siebie, pusta skorupą ludzką

oczywiście wprowadzą bykowe czyli na osobach bez dzieci również się to odbije


@NatarczyweConfetti: już mamy bykowe. każda finansowa pomoc od rządu dla bombelków i ich rodziców to bykowe odbijające