Wpis z mikrobloga

Drodzy, na olx oraz pracuj pl na region #zachodniopomorskie oraz #szczecin wisi ogłoszenie #pracbaza #praca w firmie HILTI jako Terytorialny Przedstawiciel Sprzedaży. Posiadam wystarczające wydaje mi się predyspozycje żeby wrzucić do nich CV. Pytanie tylko czy pracując dla nich jako #przedstawiciel chodzimy po domach D2D sprzedając artykuły budowlane czy jest to normalna praca jako przedstawiciel gdzie budujemy własną bazę klientów złożona ze sklepów. I drugie pytanie właśnie dotyczące klientów - kto jest klientem w Hilti, pytam ponieważ ja jestem z #fmcg.

Wpis do osób mających jakiś związek z firmą, opinie na GoWork są na tyle pozytywne że nie wierzę że są szczere.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
#budowadomu #sprzedaz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radosuawek: nie wiem ale się wypowiem.

Był u mnie parę razy przedstawiciel hilti jak pracowałem jako kupiec na budowie.
Nie dogadaliśmy się bo był za drogi.

Hilti też widzę po marketach.
Więc to jest raczej robota b2b
@radosuawek: Budowy/sklepy plus akcje jak poranki z firmą x w sklepie gdzie prezentujesz sprzęt i dajesz kawę + coś do jedzenia. Piszę z obserwacji bo mi się po budowach szlajali. Głównie z tego co widziałem zapewniasz wsparcie serwisowe/pomagasz rozwiązać problemy/dobrać urządzenie. Pytanie czym masz się zajmować bo elektronarzędzia to tylko część produktów hilti dochodzi cała sekcja zabezpieczeń ppoż czy techniki diamentowej.